ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu Nasıl Oynanır | Küçük Kasa İle Günlük Asgari Ücret Nasıl Kazanılır | 20.000 TL Kazanç


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merve Hoş geldin tabloya bak tabloya. tabloya bak arkadaşlar Sizler de hoş. geldiniz tabloya bak da sen niye bu. tabloda girmedin hemen yapıştıralım. hemen yapıştır yeni geldik dah hemen. yapış Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz Bu. arada videoyu ileri sarmadan dikkatlice. izleyin şimdi bir tabloya bak bak bak. bak bak bak tablo çok iyi çok güzel. inşallah Nanay tablosuna denk şimdi. böyle güzel yerlerde nasıl böyle. ellerimizi böyle uyor kazanç. çıkartıyoruz hep beraber görelim küçük. önündeyiz küçü. heyecana kalın heyecan Ben sana. her zaman diyorum ki heyecana kapılma. Hayır da bu uçmaz uçmaz şey I I bütün. paraya bastım ya devam ettireceğiz ya. videoyu burada. bitireceğiz Haydi ama haydi I I T kal. Hadi bas bunu 2000 geri geri geldi geri. geldik Geri geldik Geri geldik yeni. Gelmedik geri geldik hadi Arkadaşlar bu.

Arada Türkiye'nin en eski aviatör. kanalından aviatör biliyorsunuz ki biz. getirdik avat kı kanalınız Arkadaşlar. artık böyle söylüyorum Kendimi böyle. adlandırıyor o yüzden Kaptan pilot merin. kanalınız bir sus ya bir şey. söyleyeceğim lütfen söylenenleri kulak. arkası etmeyin Bunlar hepsi bir tecrübe. arkadaşlar abilerim ablalarım hepsi. birer tane tecrübe hiçbir bilgiyi. cebimize koymadan siz paylaşıyoruz 4200. T imiz alıyoruz beni susturdun ama bunu. söylemek istiyorum arkadaşlar gerçek. Kaptan pilot mervi benim ve benim. kanalım Burası abi bunu bilin aviatör. Cem Merve yazacaksınız Aynen aviatör Cem. Merve ya da slot Romeo Juliet. yazacaksınız Arkadaşlar bu kaptan pilot. Merve ile Cem bonanza kanalı Buralar. Yani bunu niye söyledim diye sorarsanız. da etrafta taklitçiler varmış şa bak ya. ş ne güzel Evet bizim videolarımızı.

Paylaşıyorlar sesimizden tanıyorsunuz da. tanımıyorsanız da bu isimleri Duyar. duymaz lütfen e gerçek yerlerine gidin. ve itibar etmeyin arkadaşlar diliyorum. dikkatli olun Yani para mara isterler. gel kasa yapalım derler bunlara. inanmayın Arkadaşlar biz böyle şeyler. yapmayız hiçbir zaman da yapmadık kaç. senedir bu youtube' dayız Hiçbir gün. bile yapmadık Bunu o yüzden inanmayın. arkadaşlar asla inanmayın Biz buradayız. abi yorumlara da bırakalım bu arada of. güzel güzel güz. güz gelip orada bizimle muhabbet bile. edebilirsiniz akşam hatta buraya abone. olup bildirim zillerini açarsanız gece. yaptığımız canlı yayınları kaçırmazsınız. canlı yayınlarımıza bile gelip orada. bile konuşabiliriz sizlere söylüyorum. Yani biz ulaşılmaz değiliz gayet de. ulaşılabilir abi aynen öyle O yüzden. lütfen aklınızda herhangi bir soru bile.

Olsa lütfen gelin bize çekinmeden beni. abiniz bizleri abiniz ablanız. kardeşleriniz dostunuz olarak. görebilirsiniz açık. çek girdik 3000 liral kasa. bahis buradan güzel bir şey çıkmak. istiyorum önce yükseği mi bozalım düşüğü. mü. bozalım Bence önce yükseği bozalım. karımızı alalım düşüğü de. risk düşüğü de riske. atalım 9200 L gayet güzel. çıkardık yükseği Boz düşüğü riske. atuz bugünkü taktiğim ve mutlum bu büyük. olanı alıyoruz küçük olanı riske. atıyoruz Evet sayılara da çok takılmayın. Misal veriyorum küçük bir kasayla. girdiniz 4990 lira yaptınız Aa Dur ben. bunu 5.000 L yapayım da çıkayım derseniz. Nanay olabilirsiniz ve 133.000 lir 3x de. bozduk 13.000 lir mızı kasamı ekledik. küçük kasa katlandı arkadaşlar Bunları. normalde bu civarlar vurkaç kasası bir. tık daha zorlayın bir tık daha belki. alacağımız vardır hemen vuralım kaçalım.

Bence de Çünkü Neden diye sorarsan. cemcim şöyle tabloya da baktığın zaman. tablo felaket E bu tablonun arkasında. çok fena bir mavi serisi yapacak. bakalım güzel birinci ik. Aynen kasamız kurtardım Hem de çıtır bir. kar elde ettik bak 14260 lir. oldu bak şurada atıyor güzel atmış 1 2 3. orada attı burada bir Es geçti Buralar. da attı burada bir Es geçti Buralar da. attı burada Es geçer diye saldık ama. salmas mıydık Çünkü bak 3 3 3 yaptı 3. kere verdi bir kere aldı görüyorsun. değil mi. Evet yani Tüh 2 yaptı ama pembe y yaptı. girseydik Keşke ama Bilemezdik ama bak. Bak üte görüyorsun değil. mi kesin pembe anasını satayım girmedik. ya bir gelir dediğimiz yer pembe yemin. ederim 7 attığına da üzüldüm girebilir. diiktiraf. He bak İyi ki de full. girmedik gir Bence Bak bir tane burada. atmış Ondan sonra ayrı açtı sadece bir.

Tane ATT tekrar bir gireceğim tamam. gir oy oy haydi haydi güzelim bak vurumu. yapalım kaçalım Vurgunum muu yapalım. kaçalım vurumu yapalım kaçımız y kaçımız. yapalım vur kaç demedim de vuralım. kaçalım Tamam 14. önceki zararı çıkardım 17 1300 gayet. nice gayet nice ısıra ısıra gidiyoruz. farkındasınız değil mi nefsimiz ufak. uuu A bak bu kadar bekleyen bekliyor mu. bekliyor bakın sol tarafa bekleyen. arkadaşlar var ama ben yine bugün. nefsimizi Kontrol ettiğimiz Nadir. günlerden birisi arkadaşlar kar cebe. yakışır diyoruz bak bak kaç kişi patladı. görmüşsünüz bunlara da itibar etmeyin Bu. arada bak gösteriyorum arkadaşlar. uyarıyorum bunlar kesinlikle dolandırıcı. sakın inanmayın kimseye paranızı. vermeyin Yıllardır biz oynuyoruz eğer. öyle bir şey alsaydı Biz satın alırdık. yapay zekadır asla As hilesi hilesi.

Sinyali minali yok Arkadaşlar. inanmayın itibar. etmeyin Eğer bunu başarabildiği iddia. eden varsa canlı yayınlarımızı yapıyoruz. gelsin canlı yayınımıza doğru mu gelsin. canlı yayında ben parasını da vereyim. Vereyim bana bir tanesinin ne atacağını. bana söylesin Vallahi de billahi de. yararım onun ya tebrik ederim ama. öyle bir tane cesaretli Yok ne yazık ki. telefonu alıyorlar yanına ya da. bilgisayarı Bak burada x patlıyor. diyorlar birini önce başlatıyor birini. sonra başlatıyor bildim diyor şöyle. alyor a bildim diyor Hadi lan gel canlı. yayına beraber oynayalım o zaman Doğru. mu bana canlı yayında bir tane kaçta. patlayacağını sadece bir tane ya. söylesin ben kanalımı kapatırım. 19360 çok güzel çok güzel gayet güzel. 1000 L da burası gene bas Bence bir kere. daha basalım eminsin Emin bir bekleyelim. şöyle bakalım bak bak i iyice şey.

Yapalım kar cebe yakışır yani gerektiği. yerde. kaçalım bak gene bekleyenler bekledi ve. gördünüz değil mi nasl Bak tane Yalnız. var ya ü tane pembeyi arka arkaya attı C. eller çok güzel Aa bu arada bu elleri. göremiyoruz bize hep bir atıyor diyen. arkadaşlar vardır yorumlarda görüyorum. onları da yine yorumlara başa. sabitleyecek adaşlar gelin oynadığımız. yerleri güvenir yerleri görün tabloyu. para yatırmanız gerek yok zaten. göreceksin Ben direkt 20 yaptım bozdum. Evet sence ne diyorsun bu kasaya devam. devam sade küsür Atını bas küsür Atını. basayım 20'nin aşağısına iny 20.000. günlük kas sanki bir kere daha girmese. miydik Tamam işte bunu girdik küçük. kasayı 20. dümdüz bak küsür atı küsüratına. tamam. Neyse. arkadaşlar buraya kadar izlediyseniz. like atıp abone olmayı unutmayın bakın. şöyle tablolarımı da Bir bakalım ne.

Oluyormuş sen bak ben de ufak bir. konuşma yapacağım onu yapayım Arkadaşlar. öncelikle kanalımıza abone olup bildirim. zillerini açmayı. unutmayın olarak her gün akşam saat en. geç. 10'da Yayındayız hepinizi bekliyorum. Arkadaşlar bir Diğer husus Artık sizi. ilgilendiren hususlara geliyorum Kimseye. inanmayın Arkadaşlar bu aviatör. hilesiyle bir şey yok Evet aviatör. algoritması var Okey tablo okuması da. var Evet ama kimse nerede ne atacağını. bilemez Arkadaşlar bu bir Yapay Zeka. bilmesi imkansız kimse bilemez ya o. yüzden bir de şöyle bir şey var bu güzel. tablolar neden burada geliyor bize niye. denk gelmiyor diyen arkadaşlarım. yorumlar kısmına bırakıyorum girip. bakabilirsiniz Abi siz de takipte kalın. Siz de bakın kasası havuz sistemi Abi bu. oyunlar havuzu hızlı dolan oyun her. zaman hızlı öder bu kadardı.

All Devices iOS Android Chromecast