ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu Nasıl Oynanır ? | 10 TL KÜÇÜK KASA İLE 🇹🇷 REKORU !!!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkes hoş geldi Arkadaşlar daha küçük. kasa yok aviatör Cem Merve kanalının 127. liralık bir kasayla başladık daha küçüğü. yok daha küçük bir tutar Yok yani bu. artık maharet gerektiren özveri. gerektiren ve biraz bilgi birikim beceri. gerektiren bir oyun olacak o yüzden. arkanıza yasanın videoyu ileri sarmadan. dikkatlice izlemeye Özen gösterin. arkadaşlar neler yapıyoruz kadar kacağı. nasibimiz ne kadarmış hep beraber bugün. Göreceğiz şimdi 10 L 10 lira oynuyoruz. kasamı göre gidiyoruz önce kasamız. yükseltelim Sonrasına. bakacağız patladı görmüş olduğunuz üzere. zor bir. tabloda sizlerin Yani oyuna Acemi. olanların girmemesini bekliyoruz ama biz. dediğim gibi hem YouTube'a içerik. çektiğimiz için de biraz güzel şeyler. yapmak istiyoruz yüksek kazançlar. Kazanmak istiyoruz ve kendimizi. tasdikleme yani ispatlamak istiyoruz bu.

Yüzden biraz daha üzerine Düşeceğiz. bilginiz olsun yoksa sizlere önermiyoruz. mor serisi gelene. kadar Hadi şimdi 2 1 2 yaptı Büyük. ihtimal bu artık mor Evet ya Biz. normalde hani bunu anlayabiliyoruz ama. normal Acemi olanlara söylüyorum siz bu. moru görmeyene kadar girmeyin hadi yoksa. bana kaybediyorum Cem abi Merve abla ne. yapıyorum de mi Şu kasayı olduğu noktaya. getirdik Hadi sağ tarafta. kar Yani ilk bahsim hem bahsim kurtardık. ikincisini de riske. attık Hadi Bu arada e açık söyleyeceğim. kimse kusura bakmasın saçma sapan. yerlerden oynuyorsunuz Öncelikle aviatör. oyununu Global ve lisanslı yerlerden. oynamanız lazım Instagram'da aviatör Cem. Merve yazarak Global ve lisans yerleri. bulabilir ve G oyun. oynayabilirsiniz . ya 10 lan 100 ya Vallahi helal. olsun ya arkadaşlar sol tarafta görmüş. olduğunuz gi herkes bozduğu zaman yani.

Uçak boş olduğu zaman xi fazla atıyor. Sakın bu ipucunu unutmayın Yani eğer. risk Atacaksan sol taraftaki Bütün. arkadaşların özellikle yüksek bas ın. bütün bahislerini. bozdurduğunu 5050 yapıyoruz Çünkü zaten. 1000 liramız oldu artık 100 liradan 1000. L yaptık 5050 basabiliriz artık biraz. daha yükselttik 5 katına çıkardık bahsim. ii ve Aslında bu kadar küçük kasalar en. fazla ne kadar katlanabilir onu. göstereceğiz. E bu yüzden yani Vur kaçı da özen. gösterilmesi lazım hırsa yenik düşürüp. biraz daha biraz daha derseniz. Arkadaşlar biraz daha biraz daha. batarsınız. işte Şu an benim yaptığım gibi yani. şekila biz zaten böyle aviatör oyununun. böyle bu. taktiklerini madde 1 madde 2 şeklinde. değil de olay anındayken anlatmayı. kendimizi teyit ederek anlatmayı daha. çok seviyoruz O yüzden zaten başında. dedim videoyu ileri sarmadan dikkatlice.

Izleyin. diye. Hadi. hadi Evet aynen ya 5 beşte bassaydım. Keşke. Aynen bunlar oluyor Ne yazık ki bunlar. sonuç olarak bir tekte girdim ne olacak. bir yoklamak istiyorum. ok. kaptan sensin ladies and. Gentleman. kilot Welcome to aviator cemmer ve. Airlines forting. Nas koyayım normalde o hışırtı şey. gibi oluyor Benimki birazcık balgam. söker gibi oldu yalnız ama ya. çıldıracağım Haydi be haydi. be Ha senin birini. sikyim Sen az önce küfür mü. ettin Hadi artık bak ne güzel binlere. kadar çıktık risk aldık 100'ü bekledik. 1000 yaptık Yani tekrardan 500' lere. kadar düştük yapma bunu yapma bunu yapma. bunu Hadi. artık. anı sikyim senin şerefsiz ya yeter ama. arkadaşlar acaba nasibimiz B Neyse devam. edelim devam et devam et düzeltir. nasibimiz. kitlendi Bu Arada Arkadaşlar. soruyorsunuz Siz hiç kaybetmiyor musunuz. diye evet Elbette ki biz de kaybediyoruz.

Biz sürekli oyun oynarken ekran kaydımız. açık bir şekilde oynuyoruz yani yerin 72. ekran kaydımız açık her bilgisayar. açıldığından kapanana itibaren. kapanıncaya. kadar bu aralarda Sadece böyle Sonuçta. YouTube'a içerik attığımız için. sansasyonel şeyleri atmaya. çalışıyoruz yani yoksa Bizler de tabii. ki de kaybedebiliyor arkadaşlar y Evet. cemin dediği gibi biz de kaybediyoruz. Ama siz kazandığımızı Evet yani güzel. böyle. eğlendiren şaşırtan Enteresan olan. anlarımızı. paylaşıyoruz yani Yoksa bütün. youtuberlar da e bildiğiniz gibi hiç. sıçan youtuber ya da işeyin youtuber'ı. gördünüz mü arkadaşlar herkes O anın. böyle yaptığı fantastik olayları. paylaşır zaten YouTube'un amacı da budur. ya o yüzden bunu da bir bilgilendirme. yapmak istedim Biz de kaybediyoruz. arkadaşlar içiniz rahat olabilir. had ama Eee olan taktiklerini de.

Söylüyoruz tabii ki de şimdiye var ya. kasa 5.000 L. olmuş hadi oğlum hadi oğlum hadi oğlum. hadi oğlum şahbatur geliyor gülbatur. arkada Şah Batur geliyor gülbatur arkada. herkes bozdurmaya başlıyor tek tek tek. tek uçaktan ayrılmalar başladı. paraşütünü alan atlamaya başladı uçaktan. biz kaldık Merve biz kaldık tek elden. biz kaldık 50 adam biz kaldık Merve hadi. oğlum Ayrılda gel oğlum 10 yıl Gazi. maraton. koşusunu aviatör C Merve kazanacak kopta. gel oğlum. K 1700 L Birazcık daha bekle diyecektim. ya Niye benken bozdun tam o kadar gaza. gelmiştim ben. heyecanlandım. ya Niye bozdun ki dedim ki yine gider. gazla geldim ama o kadar o kadar atı. koşturuyorum şu anda arkadaşlar görmüş. olduğunuz üzere sol tarafta herkes bozdu. uçak boş uçuyor. ya Yani bazen internette görüyoruz ya. 1000 2000 falan uçuranlar böyle 7000x.

All Devices iOS Android Chromecast