ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu | 5X ve 10X Canlı Yayında Kasa Katlama | Aviator Leyla İle Mecnun | Aviator Taktikleri


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Yetişemedim ya 1750. 1250 sonra tablo analizi yapalım abi T. analizi. yapalım 57 geçe ATM şuna bakacağım 50. geçe at 7 dakika sonra saat başı. gelmiş saat başı gelmiş 2 Geçiyor mu. geçmiyor deneyelim 34 tur daha bir. Deneyelim. abiyim deneyelim. Öncelikle ası geldi mi Geldi geldi mi. Geldi hop karımız geldi mi Geldi karımız. geldi mi Geldi aviatör nasıl oynanır. aviatör de nelere dikkat edilir. 316. ile yetişebilir mi yetişemez . koyayım vardır bunda da bir hayır abi. vardır bunda da bir hayır Baba Yasin Hoş. geldin. dostum bayağı risk atıyorsun nasıl risk. atıyorum L Oğlum aviatör benden benden. o. buem kumarcı Bend risksiz oynayan yoktur. abi Mümkün değil. kanka Arkadaşlar bu arada bugün bde. bilginiz olsun B ananı sim Gitti. tıklarsan. Gider tıklarsan gider. gitti gitti GTİ GTİ ver bakım. biriz bir ayarlayayım kasamı.

Abi ver ver ver ver ver. baba gitti ya burada alacaktık ya yanlış. tıkladıkça. burada yci ben yapıyordum onu y kasa. katl yapıyordum. abi yani 4 katlamadan birini de. katlaya gelen olmuyor ya gelen olmuyorsa. Ben de yormak istemiyorum kendimi. discord'da. ekstradan ekstradan yormak istemediğim. için discordda yapmıyorum Normalde her. yayın sonrası discord'da kasa katlama. yapıyordum ama şunu bir alalım Abi çok. hızlı gidiyor çünkü. Bir de sen gel bir de sen gel bir de sen. gel abi mamim Hoş geldin dostum sefalar. getirdin yayında oynarken açarsan herkes. discorddan izler dostum youtubedan. açmamın bir anlamı kalmıyor o. zaman 59 arkası denenebilir di Gerçi. saate bakayım diyecektim bir bir tane. attı Deneyeceğim ama tur daha mavi. gelebilir abi. düz bir arkasını deniyoruz. abi düz bir arkasını deniyorum abi dedim. bir tane geldi şu 4.000 lirayı Bir.

Deneyelim. 4.000 lirayı Bir deneyelim. Baba. Abi. ben bu çocuğa ısınamadım ya bu çocuğa. ısınamadım. alım ya bu çocuk bize karşı art niyet. içinde ısınamadım Abi bu çocuğa ananı. ya. pembe 2000 2000 girelim mi 2000 2000. Deneyelim mi. abi bayağı oldu çünkü pembe atalı 4. dakika. oldu Deneyelim mi abi 2000 da pembe. beklenmez ki ya kasa koruma yapacağım. ama ya kasa koruma yapacağım Allahtan. kasa tam 2 de aldım koyayım Bak. tam 2 de aldım kaç lan bu 338 de. denenebilir abi 338 ile pembe. denenebilir pembe denenebilir. abi sinyalde mi Şu an sinyali ben. bilmiyorum dostum ya Varsa da bilmiyorum. Yoksa da bilmiyorum Benim mantığım abi 2. 2 bu5 2 2,5 aviatör taktık 2 2,5 arada. da bir doğru buldum larda da bir yüksek. girip 22 bu5 bozdurup tak topuk abi tak. topuk geliyor olabilir ama gelmiyor da. olabilir 2 2 bu5 abi benim taktiğim.

Bu 2 2 bula kasılacak kasa yoktur abi. küçüğünden büyüğüne kadar bir tur. bekleyelim üçledi. çünkü. çok garip Evet tablo çok garip O yüzden. bekleyeceğim abi bekleyeceğim Gerçi. 296 6 geçe bir daha. deneyeceğim 6 geçe bir daha deneyeceğim. abi Baba dörtledi ama ya oynadığımız. danan beri mavi seri atmadı tabloda da. mavi seri bir tek burada var Baba Evet. mor Seriye girmiş olabilir ama her an. her an üçlü dörtlü mavi seriyye. başlayabilir üçlü dörtlü mavi Seriye. başlayabilir bekleyeceğim. Baba bir arkasını deneyeceğim bir mavi. daha varsa gene bekleyeceğim Baba. arkasını. deneyeceğim. bir mavi daha varsa bekleyeceğim Baba. Mavileri sert atıyor. çünkü Hadi oğlum o dakika bu dakika. olsun amcamın çocuğu ya gel 1 L. deneyelim Hadi 1000 l000 deneyelim abi. 30.000 30.000 de kaçalım. m000 kaçım mı yeni gelen geldiniz sefal.

Getirdiniz Telegram adresimize katılmayı. unutmayın Telegram. adresimizde çekiliş yapacağız bilginiz. olsun. baba bilginiz olsun dedim ama ben üçlü. dörtlü mavi Seriye başlayabilir dedim. abi başlayabilir dedim şimdi o kadar. riskli ki şu oyunu oynamak deneyeceğiz. ama kasamız müsait deneyeceğiz. baba yok Bir pembe bekliyorum Bir pembe. bekliyorum. bir pembe bekliyorum altıl da bilir. maviyi Bu. arada mor attı Umarım düşük bir mor. değildir 5 bekliyorum çünkü . koyduğumun çocuğu. ya gerçekten inanılmazsın. abi Gerçekten inanılmazsın. oky abi. okey. gel Evet şu 266 5x minimum 5 bekledim. Ama bunda da bir hayr Alamet var gibi. abi tek turda döneriz ya tek turda. döneriz abi 5x ve 10x de döneriz Baba. 10.000 30.000 yapar yani. totalde 28.000 karla ayrılabiliriz 5 ve. 12. x bu var ya bu patlar a 44 buçukta ama. 5te alacağız abi 5 dedik.

Baba lütfen 8de patlamazsa pembem. var koyduğumun çocuğu ben ne dedim. sana ne dedim ben sana ne dedim ben. sana. rahatladım abi rahatladım abi rahatladım. biliyorum çünkü abi biliyorum 500. arkasını deneyeceğim Gerçi seri pembem. yok yani 23 Tur içinde 34 Tur içinde 2. pembem Yok öyle söyleyeyim. 34 Tur içinde 2 pembem yok yani bu ne. demektir yakın zamanda pembe beklemek Ha. demek Ama 500 denedik abi 500. abi geri döndük diyebiliriz 4000. ekside 4000 ekside pembe arkası pembem. varsa bekleyeceğim abi 23 attı. Çünkü pembe Arkam pembe varsa yok abi. biliyorum Çünkü şimdi bir tur daha. deniyorum Arkadaşlar bir tur daha. deniyorum sonra. kaçacağım Sen bu işin harbiden kitabını. yazmışsın adamsın Eyvallah kankam ya her. gün oynuyoruz Abi bak her gün 2 saat. oynuyorum bir saat oynuyorum yayın. açmasam aviatör kesin oynuyorum zaten.

All Devices iOS Android Chromecast