ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 AVİATOR OYNA | Siteler Yorumda #aviator


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Muhteşem bir günden herkese Merhaba. kanalıma hoş geldiniz Ben aviatör Luna. Nasılsınız iyi misiniz Umarım. iyisinizdir Umarım çok tatlı ve güzel. bir gün geçirmişsiniz Bugün sizlerle. 2500 gibi dev bir güzel bir kasayla. aviatör oynayacağız bakalım umarım her. zamanki gibi bugün de şans bizden yana. gider ve istediğimiz miktara. ulaşabiliriz şimdi gördüğünüz gibi mor. gelmiş iki tane mor gelmiş mavi gelmiş. mor gelmiş mavi gelmiş e tekrar ediyor. Bir girelim mor geleceği kesin gibi. Umarım e pembeyi yakalayabiliriz ve. istediğimiz miktara ulaşabiliriz kasamız. çok güzel bir kasa O yüzden küçük. miktarlarda garanti garanti halinde. hızlı bir şekilde oynayacağım Hadi. bakalım çektim birini çok güzel çok. güzel diğeri biraz ikiye yaklaşınca. çekeceğim çok riske atmak istemiyorum. direkt çekeceğim Yani açıkçası çok güzel.

Yes yes 3.100 yaptık başlangıç için çok. çok süper açıkçası kaybetmediğimiz. müddetçe devamı gelir diye düşünüyorum. Bu arada videoyu Beğendiyseniz abone. olup beğenip yorum yaparsanız çok çok. mutlu olurum ay pembe geliyor gibi. lütfen gelmesin lütfen gelmesin Oh be. bir an bir çok korktum pembe gelecek. diye İyi ki pembe gelmemiş şimdi tablo. tekrar ediyor ama tekrar da etmeyebilir. pembe de Her an gelebilir O yüzden. girmeyi çalışacağım tüm turlarda Hadi. bakalım inşallah bile bile lades olmayız. diye düşünüyorum o yüzden risk atmadan. çekeceğim. birini Yes çok güzel Diğerini de. salıyorum onu da çekeceğim çok risk atma. budur be budur be kılpayı la gördüğünüz. 234 216 x'e 2.16 x de Yes kılpayı çok. güzel bir şekilde kurtardık şu anki. kasamız 4000 T ilk iki turda çok güzel. bir başlangıç yaptık Umarım devamı gelir.

Hızla. Ah. be öksürüğe daldım çekemedim görüyor. musunuz çok kötü oldu ya neyse. moralimizi bozmuyoruz kazanacağız nokta. Evet Kötü düşünmek yok moralimizi. bozmayacağım. mavi gelse de Çünkü pembe gelme ihtimali. her türlü. var umarım pembeyi de yak abilir. yakalarsak çok süper olacak çektim çok. güzel çok. güzel çekemedim kahretsin ya ben böyle. işin içine tüküreyim diğerini. çekemedim çok kötü oldu açıkçası y kıl. payıyla tam çekiyordum 2.08 xte Lanet. olsun ki yani Lanet ediyorum artık Çünkü. aviatör bende sinir stes hepsini beraber. getirdi. Yani devam devam pembe Her an gelebilir. Umarım pembeyi yakalayabilir. kasamız. 2.000 biraz yüksek miktarlarda oynuyorum. Umarım pembe gelmeden kasamı bir şey. olmaz Neyse Kötü düşünmeyelim Kötü. düşünmüyorum şu an çok iyi gidiyor. çektim birini çok güzel çok güzel. diğeri diğer kasa iyi gidiyor gibi.

Aslında şu. an biraz. salacağım çok güzel gidiyor pembe mi. gelecek acaba. pembe mi geliyor pembeyi yakaladık. cidden pembeyi yakaladık Çok süper Çok. süper çekmiyorum hemen biraz daha gitsin. uygun bir anda çekeceğim hadi hadi hadi. Yes be Yes be budur budur budur Yaptık. yaptık sonunda sonunda pembeyi yakaladık. Çok süper şu an gördüğünüz gibi kasamız. 8.000 yaptık çok erken çektim ama erken. çekmenin bir sıkıntısı yok İyi ki de. çekmişim Ama şu an 27 28 xi görünce de. bir kötü oldum Neyse Evet. devam 8.000 şu an günlük için yetmez. biraz daha yüksek bir miktar istiyorum o. yüzden kasaları büyüterek bir risk. alarak Hadi bakalım girelim şimdi. pembeden sonra mavi gelme ihtimali var. pembeden Sonra mor gelme ve pembeden. sonra bir daha pembe gelme ihtimali var. o yüzden 2ye 3 oranla. giriyorum Hadi hadi Çok iyi gidiyor.

All Devices iOS Android Chromecast