ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 AVİATOR OYNA | Kasa Katlama Taktiği #aviatoroyna


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviator Luna Bugün tam 00 TL'lik. kasayla birlikte aviatör oynayacağız. Dilerseniz direkt geçelim gördüğünüz. gibi pembe Bayağıdır gelmemiş Umarım. pembeyi yakalayabiliriz bu arada umarım. güzel bir gün geçirmişsiniz gününüz çok. güzel geçmiştir. Evet şimdi tane ik tane mor gelmiş bir. mavi gelmiş iki mor gelmiş pembe Her an. gelebilir ama şu an mavi gelme ihtimali. de çok yüksek açıkçası korkarak. gireceğim neden diyeceksiniz Çünkü her. an pembe gelebilir Hadi. bakalım çok güzel diğerini çekeceğim. Hadi hadi Ah be tüf kahrin onu. çekemedim Evet maalesef ama olsun kasayı. tehlikeye sokmadı önemli olan bu videoyu. Beğendiyseniz abone olup beğenip yorum. yapmayı unutmayın aşağıda güvendiğim. sitelerin linki var gönül rahatlığıyla. girip Siz de oradan tabloyu rahatlıkla. inceleyebilirsiniz ilk gelenlere güzel.

Bir bonus var bence kaçırmayın derim. evet hadi hadi çok güzel gidiyor B. gördük hadi hadi hadi biraz daha gitsin. uygun bir anda çekeceğim yes yes 2800. yaptık Oley be Oley be çok güzel. oldu Umarım pembeyi kaçmıyoruz ay ay. Serim bir and dedim kesinlikle pembeyi. kaçıracağız Ama iyi ki pembeyi. kaçırmadık onun bir mutluluğu var. açıkçası. Hadi. bakalım hadi hadi hadi hadi çok iyi. gidiyor çektim çok risk atmak. istemiyorum Çünkü her an mavi de. gelebilir pembe de gelebilir açıkçası. çok zıt bir şey Ama yapılacak bir şey. yok Hadi çok iyi gidiyor çok çektim. budur budur budur budur 4800 yaptık 3. katından fazla çok güzel çok. güzel tekrar söylüyorum videoyu. Beğendiyseniz abone olup beğenip yorum. yapmayı lütfen unutmayın yorumlara a. oynadığım sitelerin linkini bırakıyorum. çekim hızı çok normal çok hızlı Harika.

Yani E canlı destekte de çok iyi. ilgileniyorlar bir girin bakın derim. evet Hadi hadi pembeyi Kaçırdık ya o. biraz beni üzdü ama yapılacak bir şey. yok yapılacak hiçbir şey yok maalesef. çıktım Yes kılpayı 212 ben 2016'da çok. güzel çok güzel kılpayı. çektim çok güzel kasamız 5.700 bu. gidişle istediğimiz miktara hayli hayli. ulaşacağız ve daha dakikalar içerisinde. gördüğünüz gibi bu taktik hızlı çek. taktiği açıkçası derken ne güzel. anlatıyorum kendimi 1.26 x'te yere. çakıldı ağzına tükürdüğümün şeyi uçağı. Evet Ne diyordum yani tabloyu tam söktük. diyordum ve pat yere çakıldı uçak. Evet aviatör sabır gerektiren bir oyun. olduğu için canolar kendinize çok dikkat. edin yanınızda. mutlaka gördüğünüz gibi sinirinizi. çıkarabileceğiniz bir şey olsun yoksa. kendinizi Yumruklu musunuz. Evet Hadi ya çok kötü düşürdük Hadi hadi.

All Devices iOS Android Chromecast