ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Nasıl Oynanır | KÜÇÜK KASAYLA 3000 TL VURGUN | Aviator Oyunu Küçük Kasa


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Ayat Kazan kanalından Herkese selamlar. Dostlar Kaptan Emre konuşuyor. Türkiye'nin en iyi en yeni en çok. kazandıran kazandırmaya çalışan kanalına. hepiniz hoş geldiniz pembenin olmadığı. yine bir vakad dayız abi yani 1 6'lar 1. 9 1'ler 1 16'ların 17'ler ekranın her. yerinde havada uçuştuğu bir ekran Evet. burada belki mor bekliyor olabiliriz ama. biz işimizi garanti altına alalım. kardeşim duvarımı geldik mi duruyoruz. Evet tabii ki morun beklendiği bir yerdi. Çünkü pembeyi kovaladığım bir yer mavi. seherinin fazlasıyla oluştuğu bir yer. ancak ne yaptık duvarımız gördük abi. Yoksa kazanamayız kankam ya hemen. uyarımı yapalım Kamu Spotu diyelim ki. blı da çekelim oynamayanlar oynamaya. devam etsin oynayanlara da ne diyoruz. şans sizlerle olsun kankam diyoruz. Umarım şans Olur tabii hedefimiz var. kardeşim yani paramızı bir 7 8 10 artık.

Kaç katına çıkarırsak Elimizden geldiği. kadar bunu çıkarmaya çalışacağız güzel. güzel şimdi bazı kankam şunu söylüyor. diyor ki Kaptan güzel diyor Tamam diyor. duvar belirledik falan. filan Peki diyor bize diyor bir geliyor. diyor mavi serisi abi Şimdi şöyle bir. şey var gün içerisinde farklı farklı. farklı bir sürü tablo atılıyor bu. tabloları Bu arada evet beklediğimiz. pembe de geldi ama ufak geldi ufak. geldiyse yine atar. kankam atar hemen ardından atayabilir. ama atar Bu pembe bu tabloya yetmez. kardeşim yani kankam şöyle bir şey var. şöyle bir mevzu. var gerçekten kaybetmeden kazanıyorsun. Ben. oyunda aylarca kaybettim öyle söyleyeyim. yani aylarca derken her gün oturup bir. sürü kaybetmedim ama bak güzel Bu arada. güzel yerde çektik ama bazen kazandım. bazen kaybettim ama göz aşinalığı diye. bir şey var kankam Bu arada her.

Kazandığımızda burada küçültecek. arkadaşlar Çünkü korkuyorum burada bir. şeyler olabilir Falan filan O yüzden bir. küçültmeye. gittim kasamız Biraz daha garanti altına. alırsak Tabii ki büyüteceğiz arkadaşlar. yoksa oturduğumuz yerde kalırız yani. hiçbir şey yapamayız kardeşim an. itibariyle de kasamız 3,5 katına. çıkarmış. olduk güzel oldu dediğim gibi ha Nerede. kalmıştık kankam sohbetimize devam. edelim bir yandan da alımımız yapalım. güzel güzel Umarım tablolar derken bir. daha mı. geliyor bir daha geldi. bak Keşke böyle salsaya böyle bir Bir. Ardına böyle 34 el. salsaya abi o 1032 yetmiyordu Ben mesela. burada nede dururum 50 Ben pembeden. biliyorsunuz kanam 50'ci yim kardeşim 50. oldu mu y 48 49'da hemen çekerim Bu. arada 50 50 hikaye oldu 70 80 Nereye. gidiyorsun abi 90 Hayırdır abi 100. 111 Evet 111 de durdu güzel güzel bir.

P orada kazananlara Hadi bakayım güle. güle harcasın tekrar kasamız Daha tam. böyle yükseğe çıkmadı O yüzden minik. minik. adımlarla git kankam git kankam güzel. böyle 50 60 50 60 üstüne koya koya her. bir alımdan Yani bir seferde 100 120'lik. bir kararla çıkmış olduk. derken bir daha pembe olmazsın herhalde. değil. mi Yapma abi sal arkasına pembenin Ya. şöyle bir 2030 40'lık bir şey sal be. yine oldu. abi artık büyütme. vak Bir tık B bir 1000i görelim ya Hadi. bakayım bir 1000i görecek mi. bakalım görecek miyiz. kankam korktuğum şey bu kadar. Evet ya daha cümlem ağzımda. ya ya cümlem ağzımda kankam Neyse tamam. sıkıntı yok Bak o kadar şey ki. başladığın yere resmen seni anında geri. götürebiliyor şimdi aynı hareket Gelirse. zaten başladığımız yerdeyiz Ama ben öyle. bir hareket beklemiyorum derken abi. Tamam olsun sıkıntı yok yine çıkarız Abi.

Bak olacağız diye şu alımda 1000. yapacağım derken 1 4lük olduk abi böyle. bir şey yok. ya Yapacak bir şey yok. kankam burada Ama gelecek or Gelecek abi. inanıyorum abi gidersin abi güzelsin Abi. 10 numarasın abi Bak tekrar aynı. yerdeyiz tekrar aynı yerdeyiz Ya kankam. dediğim gibi bir şeylerin mesela göz. aşinalığı olur ya. mesela kitap okumak gibi bir şey bu ben. öyle. düşünüyorum bir savaş kesinlikle bir. savaş e ve bu. savaşta Umarım kankam Tabii söyleyeyim. yine oynamayanlar oynamaya devam etsin o. oynayanlar o savaşanlar var ya bu abi. yani Sweet gibi Dede gibi değil ev bunu. alalım bu da biraz daha gitler bunu da. alırız kardeşim bini. görürüz 1000i gördük. abi gayet güzel 200 de abi küçük kasada. oynasak büyük kasa oynasak mevzu şu ben. garantici yim Abi ben garantici yim ama. şimdi ne yapacağım biliyor musun bu.

Mevzuyu burada bırakmayacağım. abi mevzuyu burada bırakmayacağım. Kardeşim bak bizi yanılt öyle bir def. abi yetişemiyorum ya bak anında. çekeceğim ha yetişemedim. ya Tamam Sıkıntı yok Sıkıntı yok kankam. sıkıntı yok 1000'i gördüysek 1500'ü de. görürüz kardeşim hadi. bakayım burada patlamazsa ama burada bir. al bibere girdi diye düşünüyorum. kardeşim hadi bakayım bizi yanılt be Git. yanıltma Pardon yanıltma Git git git git. git Tamam tertemiz olduk 10 numara olduk. kardeşim gerçek. dediğim gibi 1000i de görürsek 1400 Evet. 1400 müş arkadaşlar 500 değilmiş Burayı. da görürüz Ne yapıyorsun pembe mi. atıyorsun yine ya harbi. misin. A evet yine pembe. at acaba 50'yi görür mü Ben Hah tamam. görmedi yani 15 20'yi bulduktan sonra. ben o 50'yi beklerim abi Madem öyle o. zaman böyle. kardeşim bir hamlemi daha yapalım. kankam patlarsa 360d tekrar devam.

All Devices iOS Android Chromecast