ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Nasıl Oynanır | 100 TL KÜÇÜK KASA İLE REKOR VURGUNLAR | Aviator Oyunu


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Cem Merve kanalından ben Cem Ben de. Merve hepin kanalımıza Hoş geldiniz 1800. liralık bir kasamız var 100 t'nin. marifetlerini izleyeceğiz Şimdi. arkadaşlar 100 t ile neler yapabiliyoruz. O yüzden B aldık Ser güzel güzel bir. seriyi. yakaladık devamını getirir inşallah. bundan sonra arka arkaya bir. atmaz Bundan sonrası tamamen avy Töre. kaldı Şimdi bu arada şunu söyleyeyim. arkadaşlar Eğer aviatör oynayacaksanız. lütfen videoyu ileri sarmadan dikkatlice. izlemeyi unutmayın ve Abi bize böyle. tablolar gelmiyor biz hep açtığımızda. bir uçuyor diyen arkadaşlar içinse. oynadığımız Global ve lisanslı yerleri. Instagram'da aviatör Cem Merve yazarak. Instagram profilinde bulabilirsiniz. arkadaşlar Ondan sonra zaten güzel x'le. Siz de şu an olduğu gibi bizlerle. tanışacaksınız bilginiz olsun hem. aviatör hem slot sever dostlarımız için.

De biliyorsunuz ki slot ret kanalımız. var Oradan da slot videolarımızı slot. oynarken nasıl vurgunlar yaptığımızı. yayınlarda neler yaptığımızı. görebilirsiniz arkadaşlar güzel attı ama. tabii biz bunu. kaçırdık zaten başındayız dur ilk bahsim. ii şimdi Selamünaleyküm diyerek. yapacağız bakalım nerelere kadar. götüreceğiz bugün amacımız vurkaç yapmak. ne kadar küçük kasayı ne kadar yüksek. katabilirsin Kasacı ardından eee bir. pembe atar Mıce. bir pembe Vallah ben sana bırakıyorum. Arkadaşlar bu arada. Merve Türkiye'nin ilk aviatör. oyuncularından ilk kazanan ve. kazandıranlar o yüzden lütfen. hareketlerini dikkat kurum yani eski. kurtuma denk alsın Hareketlerine dikkat. etsin buradan da ince bir mesaj. veriyorum beni dillendirmeyin kraliçe. sahaya geri dönerse. hiçbiriniz. konuşamazsınız gerçekten öyle arkadaşlar.

Ilk vurgunu yapıyorsun Helal olsun xte. Bun ne zaman sol tarafta herkes bozmuş. Bu arada güzel uçabilir galiba bu el tek. 700 kaldı şurada O da bozdu bak dedim. ikinci pembeyi atacak dedim helal olsun. be nice öncekinde 100 atmıştı. fazla riske atmak istemedik ama daha. devamı da geliyormuş Neyse olsun 00 lira. bir kasamız vardı. 5679 lira yaptık Yani arkadaşlar Böyle. bir yerde Şu an bunu yapıp bile. çıkabilirsiniz kesinlikle yani günde. 5000. bak 3000 4000 kar 4.000 kar yani günlük. Kim 4.000 kazanıyor şu. anınızı riske atarak arkadaşlar. dikkatlice izleyin zaten Merve hanım. yani günlük 4.000 L çıkardığını. düşünürsen aylık 120.000 L yapıyor Cem. Yani bir Cumhurbaşkanı. maaşı O yüzden arkadaşlar dikkatlice. izleyin hırsını hırsıza ve nefsinize. sahip olarak ben de 100 atlayabilirim. diyen Arkadaşlar lütfen dikkatlice daha.

Izlesin Ama dediğim gibi lütfen e Fazla. üzerine de gitmeyin zorlamayın yani bur. kaçı mutlaka boyunda yapın Evet şu an 33. mü yapacak 3 1 3 mü yapacak bir. deneyelim Bir bakalım. görelim haydi. haydi. hadi. oğlum hadi kızım artık Hadi hadi. geyim Allah kahretmesin Allah. kahretmesin ya. of 4te bassaydım keşke şu an ben. arkadaşlar hırs. yaptım benim hırsım da pis ya Bu hırs. yani 100.000 de kaybettirir 150.000 de. kaybettirir 1 milyon da kazandır. tırırırı bir. şey 300d kini bozsan mı yine karışmayın. karışmayın akıldaki bozmayayım da kafanı. karıştırmayın da. yine karıştırma. Evet evet karıştırma. Hadi. 6.200 yaptık karımıza kar. koyuyoruz 100 T koyamadık ama 100 TL'den. kar Neyse orada zaten ufak şey vardı. şunu bir şuradan hemen bir yükseltelim. bir 300 yapalım artık bir işimize yarar. rakamlara bir gelelim yani burada.

Arkadaşlar e bakın farkındaysanız İlk. baş kasamız düşükken 100 lirayla. başladık yani ayağımızı yorganımıza göre. uzatıyoruz şu anda kasamız yüksek olduğu. için 300'e çektik daha fazla paralara. daha hızlı ulaşabilmek. için Hadi haydi. haydi seriyi bozmadan seriyi. bozmadan. hadi Hadi şu sol taraftakiler de bir. bozsa bozun kanka ya Allah Allah Yes. birini beşte aldık 6.500 L. nice güzel uçuyor Bak kimse bozmadı ama. bu el yeminli yani Arkadaşlar şu tabloya. bakar mısınız ya yemin ediyorum Sadece. bozdum ris at koyayım ya. 9566 l. ydik ve patlardı boşa giderdi Ha bu. arada Arkadaşlar sizleri bilinçlendirmek. amaçlı bir şey söylemek istiyorum e. ınstagram'ımı da yazmışlardı hatta abi. cen. Mer bana video atmışlar işte adam birisi. video açıyor işte yok sinyal taktiği. zıkkım kendisini öyle bir bokum yok. Arkadaşlar inanmayın öyle bir şey yok.

Asla ve asla inanmayın sadece şöyle bir. şey gerçek Algoritma var ve bu gerçek. gerçekten belli yerlerden sonra Mesela. bir bir yapıyorsa bir bir yapıyor 4 5. tane yapıyor Bunu atıyorum 33 yapıyor 22. yapıyor ya da 4 tane attıktan sonra. tekrar 4 tane mor atıyor bu serileri. yapıyor bu seriyi İyi artık oynaya. oynaya kavrıyor unuz zaten Yani sinyal. Minal Yok seri var o sinyaller de. önceden çekilmiş videoları e kayıt. önceden başlatıyor birini sonradan. başlatıyor. c Aynen aynen Aynen oğlum Aynen oğlum. Vur koyalım koy kaç. yapalım nice koyayım çak. 12.900 L Bir de benden bir nacizane bir. tavsiye vermek istiyorum arkadaşlarıma. arkadaşlar arka arkaya 34 tane bir. attığı zaman bir çıkın oyundan abi üst. üste aldıysanız Biz gibi şu an şu şekil. oyundan bir Çıkın bir dinlendirin oyunu. bir saat 40 dakika sonra tekrar girin ve.

All Devices iOS Android Chromecast