ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 AVİATOR BAHİS OYUNU 🔞✈︎ Dakikalar İçinde Net Kasa Katlama 🔞✈︎ Link Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviatör Luna Bugün aviatör de. sizlerle birlikteyiz tam 640 tutarında. bir kasamız var bakalım bizim için nasıl. olacak Bir tabloyu inceleyelim. gördüğünüz gibi iki mor gelmiş bir pembe. gelmiş Şu anda mor geldi Büyük bir. ihtimalle mavi gelecek tutarları yazıp. bu tura girmemeye planlıyorum açıkçası. bakalım umarım güzel bir gün. geçirmişsiniz Gününüz güzel. geçmiştir Bu arada introyu Beğendiyseniz. yorumlara düşüncelerinizi. bekliyorum Şaka gibi yine mor geldi. olsun sıkıntı. değil mavi yase kadar bekleyeceğiz ve. girmeyeceğiz Çünkü tehlikeye atmak. istemiyorum kasayı tüm kasanın. yarısından çoğuyla girdim O yüzden. derken 1.01 x'te uçak Yari çakılı. gördüğünüz gibi bir girelim şansımızı. deneyelim. çektim çok güzel elim diğer. kısımda derken kahrin kahrin. kaçırdım Bu biraz kötü oldu gördüğünüz.

Gibi şimdi tabloyu gördüğünüz gibi pembe. gelmiş iki mor gelmiş bir mavi bir mor. gelmiş mavi mor gelecek Büyük bir. ihtimalle devamı gelecek o yüzden. girmedim bir gözlemlemek istiyorum Aynen. tekrar ediyor gördüğünüz. gibi bir gözlemleyelim bu tur da Bir. bakalım ama mor da gelebilir Umarım mor. gelmez neden diyeceksiniz çünkü mavi. gelmiş mor gelmiş mavi gelmiş büyük bir. ihtimalle mor gelecek gibime geliyor. derken mor geldi şu an anladığımız şu. tablo tekrar. ediyor Keşke girse yemişim. ya olsun sıkıntı değil sonuçta kasayı. tehlike atmadık bir dahakine yakalarız. derken mor değil pembe geliyor galiba. canar cidden pembe. geldi kahretsin Keşke yakalasa Olaydık. yakalasa çok güzel olacaktı şimdi. pembeden sonra biliyorsunuz mor geliyor. ya da pembe gelme ihtimali Bir de mavi. gelme ihtimali ikiye 3 bir oran var o.

Yüzden kazanma ihtimaline karşı. genellikle sürekli pembeden sonra. giriyorum çektim kılpayı kılpayı cidden. kılpayı çektim Az daha yere çakılıyor. olduk gördüğünüz gibi kılpayı çektim. şimdi Mavi geldi gördüğünüz gibi bir. pembe mavi mor gelme ihtimali çok yüksek. O yüzden iki kasayla da. giriyorum Hadi hadi hadi çok iyi gidiyor. çektim diğer kısım. dayım çektim 00 yaptık çok güzel bir. para kasayı iki katına katladık. gördüğünüz gibi şimdi tutarları biraz. daha büyüteceğim istediğim miktara hızı. ulaşabilmek için. Bir de gözlemliyoruz şu an pembeden. sonra ne geliyor Ona göre gireceğiz. şimdi gördüğünüz gibi pembe gelmiş mavi. gelmiş mor gelmiş Mavi geldi bir. giriyoruz diğer tur gibi tekrar edecek. büyük bir ihtimalle Umarım tekrar eder. kaybetmeyiz çektim Çok güzel diğer. kısımda elim. hadi. çok iyi gidiyor çektim yes yes.

All Devices iOS Android Chromecast