ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator | Aviator Nasıl Oynanır? | Aviator İzle | Uçak Oyunları İzle | Raptor İzle | Raptor Oyunu


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Hoş geldiniz ismim Öykü Bugün yine. sizlerle birlikte oyundayım ve Bugün. sizlerle ilk kez avivator çekeceğim. Oyuna girer girmezdiov güzel karşıladı. bizi Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki. Raptor çekiyorum raptor'un ne kadar. kazandığını söylüyorum Birazcık da. amatör göstereyim size bakalım Raptor. lovatör arasındaki fark. farkı bir görelim diyorum ama gördüğünüz. gibi Oyuna girer girmez fazlasıyla. kaybettik. bakalım havaya doğru göster kendini Hadi. bakalım sen de iyi anlaşıyorduk. zamanında sonradan bozdun. Evet bakalım şimdi. başladık oyuna hadi Bak bu sefer erken. patlama lütfen yapma şunu ya yapma. ya Ne yapıyorsun ya Bu kadar çabuk. patlayamazsın gidemezsin uçamazsın. kaçamazsın dudaklardan alıştım patlama. patlamadı bu uçuyor. Hadi bakalım. oyunu Aa giremedik oyunu ya konuşmaya. daldık oyuna giremedik. Bak oyuna girmedik Ya var ya fazladan.

Uçacak fazladan. bizim şans ya gerçekten şans. bakalım çok fazla bir yerde patlamış. Bence artık biraz yükselecek diye. düşünüyorum Hadi göster kendini havaya. tördür anlaşacağız anlaşacağız lütfen. arka arkaya çok fazla bir de patlamış 3. yaptı. Oha yine bir de patladı ya yine bir de. patladı patladı diyorum sürekli. artık o kadar Avatar alışmışım ki. raptor'a. Hadi. anlaşabiliriz seninle lütfen. anlaşacağımızı düşünüyorum. erken patlamalı Lütfen artık bir de. patlama lütfen. lütfen patlama lütfen lütfen lütfen. lütfen lütfen. patla lütfen. lütfen patlama tamam mı Gerçekten. patlamanı istemiyorum Ne olur patlama. erken. e geçmek istiyorum artık kare geçmek. istiyorum Lütfen ya. yeni mi Bir de patlayacaksın acaba ya da. gözümüzü mü korkutuyorsun. acaba çok mu geç patlayacaksın da gözümü. korkutuyorsun. Hadi göster kendini güzelim.

Bayağı gösterdin şu an ya Bayağı. gösterdin. sinirlenmeyeceğim ya sinirlenmeyeceğim. Oyuna daha yeni girdim gerçekten. sinirlenmeyeceğim. Hadi ama bak bence anlaşabiliriz çok. güzel çok. böyle bir şey görmedim ya. bakar mısın ya 24 çarpanla 72 çarpanla. patlamış. artık kazanmam lazım. diğerine giremedim diğerini giremedim ya. Hadi abi ya tör çok fazla birde. patlıyorsun artık. yükseleceksin ben inanıyorum. yükseleceksin. bu sefer yüksekte patlayacaksın Ben. inanıyorum. inanıyorum 300'e çekeceğim seni. ya çekemeden gitti ya çekemeden gitti ya. üf. kaçma artık lütfen bak yakalayacağım. seni kaçarsan yakalarım. kaçarsan. yakalaydım konuşamıyorum artık sinirden. konuşamadım bile bak erken patlama tamam. mı Lütfen erken patlama. Lütfen erken patlama çektim seni. Hadi erkek. Şaka mısın ya Şaka mısın ya burada bu. kadar düşük çarpan ne ya Bir kendine gel.

Artık ya oyuna ben girdim diye mi. yapıyorsun Ne yapıyorsun. hadi bak anlatacağımızı Düşünüyorum. kazanacağımı Düşünüyorum bak. lütfen. bari kar yapayım da öyle çıkayım lütfen. rica ediyorum patlama şey uçma kaçma. rica ediyorum artık kaçma lütfen çektim. yatırdığımı alayım bari. sakın kaçma ne olur kaçma bak 500 olsun. çekeceğim Kaçma kaçma lütfen lütfen. lütfen çektim. sonunda bir oyunda kare geçtim sonunda. ama güzel yükseliyor gibi güzel. yükseliyor gibi erken mi davrandım Yani. kendi davrandım. 10 çarpan verdin oha. ya Gerçekten mi ya Gerçekten mi ya böyle. mi olacaktık. İnanmıyorum ya Kaç ay Oha ya ben bunu. nasıl kaçırırım Ya ben bunun nasıl. kaçırırım arkadaşlar Gerçekten. inanamıyorum ya. 40 çarpanda patladın ya 40 çarpanları. sinirlenmeyeceğim diyorum ama 40 çarpan. nedir ya. of gerçekten çok sinirlendim şu an Sakin.

Olmam gerekiyor acaba bundan sonra çok. düşük patlar mı. lütfen hemen patlama Ne olur biraz kare. geçeyim lütfen. erken patlattım Erken kaçma Erken kaçma. sürekli patlama diyorum raptor'dan kalma. kaçma ne olur Kaçma kaçma lütfen lütfen. lütfen. çektim seni. de çekeceğim birazdan kaçma ne olur. kaçma çekeceğim ne olur kaçma gel ya. çekeceksin. Yani birazcık müsaade etseydim birazcık. çok azıcık bir müsaade etseydin ne. oluyordu sanki. Dur dur oyuna girmem lazım dur girdim. giremeden of 50 lirayla girdim. ya Abi yeter ya Neden bunu yapıyorsun. Biz seninle çok iyi anlaşıyorduk. zamanında lütfen. kaçma sakın kaçma. kaçarsan yakalarım. çektim. 150'de çektim. yine yükselecek bak erken gir erken. çektim ya yine yükseleceksin değil mi. ya biz seninle çok iyi anlaşıyorduk. Neden bunu yaptın Şu an 9 çarpana kadar. çıktın ya Of şu çarpanlara bakar mısın.

Ya şunları kaçırdığım için gerçekten. kendimi keseceğim artık. gerçekten yaptığın çok ayıp. Ya. şu çarpana bakar mısın 40 çarpandan. sonra bu kadar yüksek çarpanı nasıl. verirsin ya. Allah'ım. oha. yani şu an var ya gerçekten Kendimi. kesmek istiyorum kendimi kesmek. istiyorum ya. 40 çarpandan sonra Oha 97 çarpan verdi. ya. ben Yok ya şans yok ya gerçekten şans. yok bizde ya. sinirlenmeyeceğim Ama gerçekten. sinirlenmeyeceğim Yaptığın çok büyük. ayıptı oyuna ben girmedim diye. yapıyorsun değil mi Bunu. Şimdi artık Oyuna giriyorum ya Bir de. patlarsın bir de kaçarsın neden Öykü. oyuna girdi. sinirlenmeyeceğim diyorum. sinirlenmeyeceğim diyorum ama yani. Lütfen ya. Böyle Bir şanssızlık olamaz bu sefer de. bir de patlarsa Ben bugün bu oyundan. çıkacağım Arkadaşlar yok yani şuansa. bakar mısınız 40 çarpan 5 çarpan 97 1. sen o kadar Oyunca Gerçekten inanmıyorum.

All Devices iOS Android Chromecast