ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 ASLA KAZANAMAYACAĞINIZ OYUNLAR - PARANIZI BOŞUNA HARCAMAYIN!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Bu euro. e. herkese selam sana şaman Bu videoda. arkadaşlar sokakta karşınıza çıkabilecek. ama bence asla oynamanız gereken bir. takım hileli oyunların sırlarını ortaya. çıkarmaya çalışacağız ilk oyunu böyle. topla sigara düşürme oyunu. görmüşsünüzdür bak sokakta ya da. internette gezinirken mutlaka. görmüşsünüzdür bu oyunu arkadaşlar. Hileli Top basit bir three var Tamamen. fizik kuralları ile alakalı bir şey. tamamen bu topun yörüngesi ile alakalı. ve bu oyunu oynatan dışında Bence. kimsenin kazanamayacağı bir oyun şimdi. bunun sırrını Göstereceğim size şimdi. hileyi göstermeden önce Bununla ilgili. bir örnek göstermek istiyorum size hemen. izleyelim. yok mutlu mutlu mutlu ol. Bu. gördüğünüz oyunu konuşan kişi sigarayı. heratlı seferde düşürmeyin başarıyor ama. oyun oynayanlar Bunu asla başaramıyor ve. paralarını oluyorlar Çünkü oynamak için.

Belli miktar para vermemiz gerekiyor. Bunun Ben bir önce göstermek istiyorum. şimdi satıcı modunu açıyorum oynatıcı. modunu açtım top sigara burada duruyor. görüyorsunuz. Ha bu arada zaten kesinlikle sigara. içmemeli siniz sigarasında bir şey. oynamayın Bence ben işlemi faydasını. görmedim yıllarca Evet şimdi. bu Abdul ve. vurduk Şimdi şöyle bir şey yapacağım. bakınız. Ama bu sefer oynayıcı olarak müşteri. olarak atıyorum. bu durum. ha bu tür oyunların tutma nedeni bu tür. oyunları insanların oynamak istemesinin. nedeni aslında çok basit Çok basit. görünüyor Bunu ben de yapabilirim. diyorsunuz zaten hikaye burada kokuyor. asla yapamazsınız orada çok ince bir. detay var ve bu detayı çoğu zaman. insanlar gözlerinden kaçırıyor. taşıdıkları içinde bu oyunu oynuyorlar. ve paralarını kaybediyorlar Bakın şimdi. tekrar deneyeceğim.

Allah. Allah oluyordu. Evet arkadaşlar fizik kuralları yaklaşık. 10 milyar yıldır Hatta daha da milyar. yıldır aynı değişmiyor ve kurallar. değişmediği sürece sizin boynu. kazanmanızı imkanı yok Eğer oynatan. İnsan değilsiniz Çünkü bu topun bu. şekilde atıldığında takip edeceğim belli. bir yorum yapar ve o yörünge asla ve. ismi arkadaşlar Bakın şimdi. bu Ah olmadı. yok yine olmadı. Bu bir olmalı. Ha bu arada Eğer para vermiş olsaydın. bolca para kaybetmiş olacak bu bir daha. atıyorum Yine olmadı Peki bu oynatan. vatandaş bunu nasıl yapıyor şöyle hemen. göstereyim orada sohbet ederken zaten. orası çok böyle Alevli hareketli ya. Dikkatli arkamda sürü şey var sigaraları. alıyor olmuyor bir şeyler yapıyor falan. filan ve sigaraları topu nasıl olduğu. alanın merkezine yaklaştırıyor Ben az. önce kaydırdım bakın uzak ve Ken asla.

Vuramıyor sunuz Ama bu sigaraları biraz. böyle kaldırırsanız. mi Evet Ayrılık değilim. mi. Evet bu artık sizde ama bir çünkü sizin. atacağınız zaman oynatan kişi sigaraları. yan tarafa çekiyor ve asla bunu. vuruyorsunuz tabi oyun belli kuralları. var önden atmıyorsunuz yandan başlamak. ya da arkadan başlamak zorundasınız. arkadan başladığınızda top her zaman. buradaki sigaranın kenarından geçecek. şekilde hareket ediyor nasıl atarsanız. atıp yavaş atın. O da zatın. imkanı yok bu videoyu çekmeden önce buna. dair bir sürü video izledim çok çeşitli. taktikler var mesela başka bir amca var. başkalarını oynatıyor boylu onda. izleyelim. mi. Evet ikinci videoda gördüğünüz Abi çok. bambaşka bir taksi var Bu tamamen Bence. el becerisi ile alakalı ben yapamadım. olmadı belli kurallar var siz şimdi but. nerde durursa dursun tamam mı bunu tek.

Atışta buradan düşürmeniz Peki imkanı. burada ararsanız bulursunuz üründen de. atarsanız zaten düşürürsünüz ama. sigaraların arkasından yanından. dolaşacak şekilde bunu atarsanız top. değişik yörüngeler çizilecekmi en son. Tabii enerjisini kaybettikçe belki. olmayan merkeze doğru yaklaştığında. sigaralar düşünecektir Ama bu kural dışı. Çünkü bunu attıktan sonra geri döndü. olmanız gerekir arkadan gelip Bursa'da. olmuyor değişik taktiklerini deniyorum. Bu arada bakalım düşünebilecek miyim. diye. ah ah. bu olmadı sefer zaten kafadan vurduk. abone ol. o aks boyuna benim çok hoşuma gidiyor. çünkü bu bir İlizyon aslında bir. illüzyon yaratılıyor ve siz o ilizyonu. alıp gidip oynayacağım diyorsunuz ama ne. oluyor sonunda olmuyor baş aramıyorsunuz. paranızı verdiğinizde kalıyorsunuz. eğlenmek istiyorsanız denemek. istiyorsanız Tabii ki oynayın denk.

Gelirseniz ama kazanma ihtimali. olmadığını gibi. de yapabilir miyim acaba ya. o o. ama yani şöyle senin oynatan kişinin. belirlediği kurallar çerçevesinde. oynarsanız bunu yapmanız imkansız mesela. hep bu taraftan atıyorsunuz ya bu tarafa. atarsanız bir sigarayı düşüneceksiniz. Çünkü. Büyüyorum g yani Elif size top burada. dönerken ve elifsin videoları her zaman. burada sigaraların olduğu tarafa denk. geliyor ama bu taraftan başlatırsanız. hareket iyi Elif teşekkür değiştiği için. olmuyor bakın ancak ve 45 tur atması. gerekiyor ki sigaraları. düşürebilirsin şimdi bir sonraki asla. kazanacağınız Sokak oyuna geçelim. arkadaşlar başka bir kazanma şansımızın. olmadığı Boşuna para harcayacağınız. oyunda bu yani. 3.33.13 ise bir top oyun Arkadaşlar bu. oyunda kazanmanızı imkan yok Çünkü neden. Şimdi bunu açıklayacağım önce birkaç.

Deneme yapmak istiyorum Masanın üstünde. elimde atacağım ayağıma da vuracağım. bakalım Başarılı olabilecek miyim bu. boyu oynatan arkadaşlarım diziyi müşteri. dizeceğim. Evet bu şekilde oluyor genelde. Şişeler top genişliğinde diziliyor Bu da. burada arkada duruyor bakalım üçünü. birden devredilecek mi mi. Eee gördüğünüz gibi o kadar da imkansız. değilmiş. mi Evet pek çok video izledim 30 top. oyunu ile ilgili şeylerin dizilimi ve. tahmin ettiğimden gözlemlerinden biraz. daha farklı çoğu oyunda Şöyle ki. üçüncüsü her zaman daha uzakta duruyor. Bunlar biraz daha birimlerini yakın. duruyor yani sizin üçünü aynı anda vurma. şansı yok Biraz da uzaktan atıyorsunuz. Ben burada Masalı biraz yakın yapıyoruz. şimdi tekrar uzağa gideceğim. bakalım ne olacak. bak Evet Şişeler birbirinden yeterince. uzakta olursa bir aralarından bir top.

Geçecek kadar uzak olursa ki bu top. büyüklüğünden biraz daha fazla bir. parmak kadar Daha fazla Çünkü çok. videoya dikkat edin ya da çoğu oyasına. yerde dikkat edin şişeleri o kadar. hassas konumlandırma var ki. o topun üçünü aynı değil misin imkan yok. Eğer siz çok getirip lisemis abi Messi. iseniz Ronaldo'yu sanız da şöyle bir şey. oluyor oynatan abi sizi oradan. uzaklaştırıyor Tamam Yeter artık bu. kadar yakasını kazanması gerekiyordu Siz. bir aradan sonra oynamıyorsunuz. istiyorum. Şunu unutmayın motor oyunları Siz oyna. yapmıyorsanız kazanmanız imkansıza yakın. ya da bundan para kazanmanız neredeyse. imkansız Tamam değilim bir kere vurdu 5. lira verdiniz 3'ün düşürdüğünüz bir daha. verdiniz Oh İsa gitti zaten arkadaşla. aynı anda kazanmanız mümkün değil üst. üste kazanmanın en azından bu başarıyı. tekrarlayan bilmez mümkün değil bütün.

Oyunlar zaten bunların üzerine kurulu bu. top oyunu bir de böyle tahta ve sigara. vesaire versiyonları var düşürdüğünü. alıyoruz ya da ikisi birden düşürürseniz. alıyorsunuz diyelim Bu üç tane yok İki. tane var aralarına top geçecek şekilde. bu değiştirmişler ki bu bence şişeyle. olandan çok daha imkansız en ihtimalle. sadece bir tanesini vurabilirsiniz bu. diye düşünüyorum Bakalım Başarılı. olabilecek miyim. burada çok yakın olsanız bile devirmesi. şansınız çok az biraz daha Yaklaştır. alım bakalım Tam topun çapı kadar. dizilmiş ya Messi bile gelse bence bunu. deviremez tekrar Bir deneyelim bakalım. Evet aralarından top geçecek şekilde. imkansız Biraz daha Yaklaştır alım bir. tanesi düştük. Bu sigaralar çok yakınsa Ya da buradaki. nesne Her neyse onlar çok yakında. devrilmiş altınızda ama oynatan İnsan. bunu asla bu şekilde bilmiyor genelde.

Uzak oluyor ve sizin bunlar arasında top. gidecek kadar büyük oluyor bir sizi bu. de ve fiziksel olarak imkansız ya. buradan vurmamız lazım ki Belki fasulye. ikisini birden de verebilirsiniz Ama. dediğim gibi arası yeterince açıksa. ikisini birden vermez kesinlikle. imkansız belki 3 şişede bir şansımız. olabilir Ama bunda Kesinlikle yok Evet. bu videoda sokakta yoluna Park nerde o. Yapılan bazı oyunları bazı hileli. oyunları sırlarını açıklamaya çalıştım. Umarım başarılı olmuşumdur başladı. dediğim gibi bütün oyunlardan uzak. durmanızı tavsiye ediyorum belki oynamak. eğlenceli kaybedeceğiz misiniz oynamak. eğlenceli kabul ediyorum ama bir. fiziksel olarak baktığınızda fizik. kuralları çerçevesinde kazanmanız. imkansız ya da emin ihtimali çok çok zor. izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Beğendiyseniz like tanıyor bu bekliyorum.

All Devices iOS Android Chromecast