ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 5 Dakika Aviator | Aviator Oyunu ve Taktikleri | 15.000 TL Kazandık Uçak Oyunu #aviator


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Avy törün Yıldızı aviatör sosyeteler. kanalımızdan Herkese selamlar Selamlar. arkadaşlar Canlar yine aviatör deyiz. 3000 Liralık bir kasamız var güzel de. bir kasa diyebiliriz hemen şöyle bir. tablomuzu açalım geçmişte ne var ne yok. hızlıca bir göz atalım tek pembe. görüyorum 127 sağlam bir pembe at0 Onun. haricinde dalgalı bir tablo görünüyor. şöyle yakın Geçmişe. baktığımızda ikili ikili birli tekli. derken bir havuz yapmaya başlamış. sanırım o pembedir ödeme yaptı. arkasından bir miktar havuz yapıyor bu. bizim için iyi bir şey eee Hem Mavi. Seriye yakalanmayız hem de oyun biraz. havuz yapsın sonrasında ödeyeceğini. düşünüyorum Biraz bekleyelim oyunu. gözlemleyelim o arada seslenin eğer. bizleri ilk kez diyen arkadaşlar varsa. kanalımıza abone olmayı videomuza like. atmayı ve bildirim zillerini açmayı. unutmayın arkadaşlar çekilişler.

Etkinlikler sürpriz hediyeler sohbet. muhabbet ve çok daha fazlası için. özellikle discord sunucumuza ve Telegram. grubum. herkesi davet ediyorum nereden. oynadığımızı merak eden arkadaşlar varsa. videoların yorumlarında başa sabitli. güvenilir giriştikleri bulabilirsiniz. arkadaşlar hepsini iletmiş olayım. dönelim oyuna güzel bir havuz Tabii buna. yakalananlar için aynı şeyi söylemek bek. mümkün değil bazen mavi Seriye. yakalandığımızda gerçekten sinir bozucu. bir oyun olabiliyor. E bu tecrübeyle sabit Tabii hepimiz bu. oyunu oynayan herkes bunu biliyor. oynamayanlar varsa Aman diyeyim. Arkadaşlar bu tarz tablolarda dik dikkat. edin çünkü çok hızlı kasa bitirebilecek. E seri yemeler arka arkaya gelebilir. Örneğin benim oyun tarzım mavilerde. oynamaya yönelik değil pek Mavileri. değerlendirmeyi sevmiyorum Bu tarz.

Tablolarda daha çok beklemeyi tercih. ediyorum Onun haricinde morlar Ve. pembeler le sağlam kazançlar almaya. çalışıyorum bu arada ilk gevi gösterdi. 2.31 Ama bu geçiş olabilir Bunun. arkasından mavi gelebilir bir bekleyelim. arkasını bir görelim ona göre hamlemi. yapacağız bakalım nasıl ilerleyecek. burayı bir görelim çok. erken giriş yapmayalım 175 Evet maviyi. gösterdi Şimdi öncesinde bakın bir geçiş. var buradan da bir geçiş olacağını. düşünüyorum o nedenle ilk hamleyi hemen. burada böyle. kasanın 1ç oranında diyecektim kasanın. birini oyuna almadı sıkıntı değil büyük. olanla oyundayız Umarım patlam oyun. karla başlamayı Sevi arkadaşlar buna çok. dikkat ediyorum çünkü kararla. başladığımızda aynı özgüvende devam. edebiliyoruz hemen iki de alırız. sağlamından bir 1000 lira kararla. başladık bunu çok seviyorum karla.

Başlamak. Eee çok önemli En azından benim oyun. tarzım için çok önem verdiğim bir durum. bakalım günün konusu ne diyelim Mesele. para kazanmak Mesele para kazanmaksa o. zaman oyun başlasın iki kasa gönderdik. arkasından mesele her zaman para. kazanmak. Yani bizim için Tabii ki öyle ama oyunu. şimdi ilk defa oynayan öğrenmeye. çalışanlar onlar için kazanmaktan ziyade. oyunu öğrenmeye çalışıyorlar Burada da. tecrübelerimizi aktarıyoruz arkadaşlar. 29'da da kaldı İyi ki büyük kasayı 2 de. almışız 2.000 L. olarak Madem ödemeye devam ediyor şöyle. bir 1500'e çekelim burayı Şurayı da 500. kasa gönderelim bakalım 3000 Lal bir. kasayla geldik paranın çok da bir değeri. kalmadı arkadaşlar 3.000 L Hani büyük. bir kasa da değil küçük de sayılabilir. ama duruma göre Tabii. e küçük de diyebiliriz o 101 bunu. beklemiyordum Neden neden girelim.

Arkasına burada ödeyeceğini. düşünüyorum öncesinde Çünkü müthiş bir. havuz var burada yani seri olarak. ödeyeceğini düşündüm ama ekstra bir mavi. attı AC şu pembeden dolayı havuz yaptı. Şimdi de Şurayı bir bozalım acaba yüksek. mi Atacak ama kasamız direnir mi. bilmiyorum Biz şöyle bir garantiye. oynayalım 3te alalım kasamız yükseltelim. patladığımız yerine koyduk 5000 laya. çıkardık kasamız Beklesek pembeye gider. miymiş gitmezmiş 542 Tamam o zaman. Algoritma değişti şimdi Öncesinde bir. geçiş vardı 2 ödeme yaptı Şimdi buradan. da bir geçişle alma. yapabilir burayı bir görmem lazım Burada. olamadım açıkçası bir görelim bakalım. nasıl ilerleyecek. Eee görmemiz lazım mavi. yapmadı mavi geleceğini düşündüğümüz. yerlerde pembeye gidebilir diyoruz hep. acaba pembeye mi gidecek diyeceğim ama. girmediğimiz elden Sorumlu da değiliz.

Burada oyunda değiliz kaç x atacağı. önemli değil 542 e 2 ödedi 1 aldı Tekrar. 2 ödedi O zaman burada bir alma. yapabilir tek kasa yoklamak istiyorum. olası pembe için bir de ilginç bir detay. ikisi de. Evet yani Bu bir işaret mi diyeceğim ve. Hep morlara ödeme yapıyor işaret. değilmiş arkası mavi attı gelebilir. demiştik şimdi ödeyeceğini düşündüğümüz. için iki kasa yüklem Baba arkasına iki. ödüyor bir alıyor gibi gösteriyor sistem. Tabii Algoritma Değişmezse Böyle giderse. sağlam para ekleriz kasaya diye. düşünüyorum e oyun almadı bizi bizi. oyuna. almadı a İyi ki almamış patlayacakmış. zaten şimdi o zaman 2 ödedi 2 aldı 2ye 2. Sistem değişti gir Baba ik kasa 1500'e. 500 2 kasa girdik kasada 590 kaldı. kasada Niye düştü o Az önceki. girmediğimiz oyunun parasını aldı galiba. ama neyse şimdi oyuna odaklanalım bazen.

Bunu yapıyor. arkadaşlar Evet burada mavi yapmadı bir. 3x verir mi bize buradan bir 3x 3 ver. oğlum çok güzelsin şuradan da. nereye gider 5 mi pembe mi bir pembe. atmadı ama bebeğim be bir pembe atmadı. Atar mı atar mı be hadi atarsa çok güzel. olur hadi oğlum bir pembe alır mıyız. alırız Baba çok da güzel 5.000 L ekledik. 5020 L kasamız çok güzel. 10.10 liraya çıktı nice harika demiştim. ama o mavinin ekstra mavinin bir anlamı. vardı şimdi Şurayı şu küsürat bir. sallayacağım pembe arkası pembe. diye 24 99'un arkasından gelebilir mi. diye küsuratı. gönderdim bakalım Atar mı mavi olasılık. da var Gerçi Evet mavi yaptı geçiş mi. acaba o şekilde mi devam eder 11500 A. kasa kasa düzeldi Bak şimdi az önceki. düştüğü bakiye Şimdi geri yerine geldi. bunu videolarda bazen yorumlara yazan. arkadaşlar var abi şurada işte düştü.

Para gelmedi falan diye bu Bazen oluyor. Arkadaşlar sistemden kaynaklı daha sonra. geri yerine geliyor Onu da çok görüyorum. yorumlara yazanlara ben çok takılmıyorum. Nasılsa geri yerine geliyor diye şu an. 11.00 liraya çıkardık kasamız Burada da. kasaya bakacağız diye oyuna da girmedik. aslında bir 500 lira atabilir diiktiraf. Hep senin yüzünden şöyle bir ayarlayayım. Baba 500 liraya da Bunun arkası ne olur. ne olmaz bu da gidiyor. yükseliyor koca bir pembeyi kaçırdık bak. Yapma be Yapacak bir şey yok. girmediğimiz elden sorumlu değiliz şöyle. bir bekleyenlere bakalım kimler ne. bekliyor diye bozmayanlar var hala 70x. de patladı bozmayanlar benim gibi 100x. falan mı bekliyorlardı acaba dek kasa. gönderdik bakalım bir pembe arkası pembe. olabilir. mi Gerçi pembe mavi pembe mavi olasılık. da var ama burada biriz Kaldık tek.

Kasayla Bakalım burada ne. yapacak güzel mavi yapmadı Haydi oğlum. gider mi bir pembeye 70 arkasından da. bir pembe Hadi be 3te kaldı pembeyi. bekler miydim Bilmiyorum da bir 5x de. falan alabilirdik Belki şimdi 2 aldı al. ver geçişle 2 ödedi dersek buranın mavi. olması lazım yani beklentim bu yönde Bu. bir tahmin Tabii ki arkadaşlar yani. Kesinlikle böyle olacak diye bir durum. yok Bu benim e. tecrübelerimle Beklediğim bir beklentiyi. ama mavi yapmadı cümle. kuramadı şimdi ödemeye devam ediyor. zaman şöyle 750 Şuraya da bir 250. ayarlayacağım 10.000'in üzerini bastık. abi bakalım ödemeye devam ederse 10.000. kasamız da güzel bir kasamız oldu Şu an. 3000'den 10.000'e kadar sağlam bir. şekilde geldik Bakalım arttırabilecek. miyiz şuradan bana bir 2 verir misin. verirsin abi güzel 29'da da kaldı Tamam. büyük kasayı bozmuş 1500 olarak ekledik.

Tekrardan 11.00 liraya çıkardık kasayı. ama seri devam ediyor Şimdi dlü bir seri. oldu acaba devam eder mi Hadi bir daha. deneyelim. arkasını bir daha deneyelim şu kasayı. bir 15.000 falan çıkarabilir miyiz. şuralarda iyi bir sağlam bir şey atarsa. güzel olur 15.000 çıkarmaya çalışalım. 3.000 Layla geldik En azından 5 katı. 15.000 yapıyor Oz baba burada 2de kasa. korumamızı yaptık ufaktan para da. ekledik kasa şu an 12.000 bize ne lazım. 15.000 olması için 3.000 l gibi bir şey. lazım yani pembe yakalamamız lazım 250. lirayla 10x L falan kurtarmaz bir 12 13. Atar mı ki gidiyor sanki pembeye Haydi. oğlum pembeyi de yakaladık ya Şuradan. 3000 yapma be ah be Ulan 12 13 göstersen. zaten yetiyordu bize değil mi ramak. kalmıştı ha ah be olmadı ver baba büyük. kasa ver pembeyi bekleyene kadar basit. mantık atarsa 2x olarak 3000 koyarız.

Kasaya yürü oğlum madem bir seri. başlattın güzel bir seri başlattın lan. şu kasayı bir 15.000 yapayım dedim. patladığımız yere bak bu da şans işte aç. gözlük git oğlum 2 ver bana bana bir 2. ver alırız abi güzel 2 de bozduk 3000. lay ekledik kasa. 13.45 bitti mi bitmedi 32'de kaldı güzel. pembe atmadı bize ne lazım 1500 gibi bir. şey yani 1500'ü basacağız 2x Yetiyor. bize patlama Oğlum bak Şunu çok. yaşıyorum baz arkadaşlar tam böyle. geliyorum şunu bir yuvarl diyorum Orada. patladığımı oluyor Onu açık konuşayım. Umarım burada patlam bana bir. 2x güzel i yaptı Her an patlatabilir. diye de Tırsıyorum it 2x. bozarız tam. 28.000 laya çıkardık işte Hedef tamam Şu. küsür atı da bir basacağım Madem ödemeye. devam ediyor 15.000 fikik kasamız bu 45. lirayla da atarsa sağlam bir pembe. alırız küsür atlarla pembe kovalamayı da.

Seviyorum bilen Arkadaşlar iyi bilirler. Bakalım gidecek mi heyecanla Burası beni. daha çok heyecanlandırıyor gider mi be. gider mi 45 lirayla Ulan bir 300 500x. 1000x bazen atıyor ya bunu çok. zorluyorum Ama bu aralar. yakalayamıyorum belki yakalarız bugün. neden olmasın hem de kayıttayız. paylaşırız da kanalımızda Hadi be 7. 41'de kaldı ama olsun güzel denemeydi. diyelim şimdi çok güzel bir ödeme serisi. var arkadaşlar müthiş bir ödeme tablosu. Biz. değerlendirebilir 3.000 ladan 15.000. liraya getirdik kasamız tam 5 katına. çıkarmışız aç abi. tabloyu İşte karşınızda oynadığımız. tablo Canlar Bugünlük bu kadar Mesele. para kazanmaksa işte oyun tarzımız işte. oyun işte kazanç yatırım tavsiyesi. değildir o ayrı bir konu Biz oyunu böyle. oynuyoruz bugün müthiş bir kazanç var. Bunu da kanalımızda paylaşırız diyelim.

All Devices iOS Android Chromecast