ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 4 Dakika 20 Bin TL Aldığım Aviator Oyunu JETX | Slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar 10K kasayla. Yine geldik je x'e 2200 basıyoruz. Arkadaşlar her bette şöyle 22' çok az. üstüne çıktığımızda alıp önce bir ana. kasayı arttırmaya çalışıyoruz Arkadaşlar. şöyle devam ederken videoya bir like. atarsanız çok sevinirim kanala da abone. olursanız bana destek olmuş olursunuz. şimdiden elinize kolunuza sağlık diyelim. Bu arada istatistik güzel gidiyor. genelde yeşil yakıyor ama öyle 10 X'in. üstüne çok fazla. çıkmamış bunu bir alayım ya Birazdan. patlayacak gibi duruyor Ulan gide debir. ha 30. görmüş 20. görmüş Neyse En azından ana kasanın. üstüne çıktık Şu an oyunun parasıyla. oynuyoruz benim her zaman yapmaya. çalıştığım taktik bu zaten arkadaşlar. oyunun parasıyla oynamaya çalışacağız. kendi ana kasamızda. değil. Yes Az önce güzel kasa katladık Bu arada. mikrofonum da Ufak bir sorun oldu.

Konuşamadım güzel. güzel Abi şu an risk alabilirim Bakın Şu. an risk alabilirim. E çünkü kasanın parası Abi oyunun parası. benim param değil koyayım bu. şekilde oynayın ya bu şekilde. oynayın Yes mükemmel çok iyisin oğlum. bunu da 4K yap Hatta 3200 yap alalım. 3200 yap 32 yaptığında alırız abi kasa. düz 30k olmuş olur Haydi be çok az. kalmıştı ama neyse yapacağız yapacağız. Yapacağız şu kasayı 30k yapacağız Hadi. bakalım bu arada ik tane çok güzel yeşil. yaktı kırmızı yakacak diyecektim ki. yaktı bile yaktı bile Neyse kasa sağlam. abi 10K ile girdik halen daha 12k var. devam Haydi oğlum Haydi oğlum jex hadi. jetim uç Oğlum bu arada güzel basanlar. var oyunda şu an çoğu bozdu 1 L olan. bekliyor bir tanesi bozdu bir tanesi. halen. bekliyor Hadi be koyayım tam. bastım gitti Tam basmıştım ya tam. basmıştım. ya neyse alacağız geri dönüş geliyor abi.

Çok güzel bir geri dönüş geliyor Sakin. olun rahat olun uçuyoruz gidiyoruz abi. Bak bunu 5K da bir alayım şunu 5K da. alayım kasa tekrar 24 burayı. bekletiyoruz abi 500 bastık daha erken. alırsak 30k olur hadi Haydi be yapma ama. gözünü seveyim 3.000 yapalım bas abi. bunu bunu da 500. yapalım. hadi Böyle olmaz ama böyle olmaz ama bak. beti arttırdık diye hemen götlük yapmaya. başlama beti arttırdık diye Götlük yapma. oğlum Yes nice güzel oğlum had Kaldı 8. oğum 8x gör ya 8xi göreceksin 6 üstü ya. 6 üstü bir 8x göreceksin ya Bir şey. değil ya neyse onu 8x de aşağı düşürmeye. çalışacağım buradan her seferinde ufak. ufak kar alıp 8x de altına düşürmeye. çalışacağım. onu nice Oğlum çok. iyi hadi. 5.1.1. 10. Hadi Yes nice oğlum kasa 30 abi risk. fazla da almayın yeter yeter abi burada. kasa 30 oldu Bir sonraki videoda. görüşmek üzere oynadığım siteleri.

All Devices iOS Android Chromecast