ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 ⚡️Gates Of Olympus 100x ⚡️ DEDENİN KASASINI BOŞALTTIM #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. abi neredeyiz Gate of Olympus geldik. Zeus dedemizin tezgah şöyle 27600 gibi. güzel bir Baki oturdum ilk etapta satın. almayla başlayacağım şöyle 2000 bir 15. dakika istiyorum Umarım güzel kazançlı. bir oyun olur herkese de keyifli. dakikalar izbilir. şimdiden sizlere keyli olsun. bak böyle gözlerinden ateşler Fışkın abi. aar aşağı inmesin göler Gelsin. bakalım AC elimiz yok şöyle çarpanları. tepeye doldura doldura bir satın almayla. başladım ondan sonra her zamanki gibi. çarpan kovalayacağız. abi parlamaya devam Hadi Dedem Elim. kolum boş durmasın. Abi çok. maviye şimdi güel bir çarpan tam zaman. Ah vermeyecek herhalde bu da dedenin. puşu ölü taklidi. yapıyor 70 kat Yüksel çarpan yok 88'i. kopardık Elde var. 5 toplamda 13 Hadi bakalım koy.

Tepeye 5 daha geldi 18 cepte Aslansın. komple temizledin Ah biraz daha devam. etsem. sens Sonal tek kalem hareket 18'lik. çarpan tepede Alev Alev yakıyoruz abi. Hadi baba hız. kesme üstüne mavi çarpan Hadi tam zamana. indir şunu Elde Var 18 bir yere çakmam. lazım. onu ah gitti. 6 son. kare Hadi oğlum çt kupalara şimdi çok. güzel bırak sarı. bakız üstü bir de Kırmızı geldi mi. bombas olacak Hadi baba çok. kırmızıya 61 kat totalde ne var. 21 evimiz kalmadı ama dur bakalım. kırabilecek. miyiz gitti iyi. kapana bir. gelsin sıkıldığımız yerde fay. geçeriz delisi dolusu iyisi güzeli. Arkadaşlar bu arada kanallara abone. olmayı bildirimlerin sesini açmayı. videolara like atmayı unutmazsan. sevinirim kendi oynadığım sıkıntı. yaşamadım güvendiğim yerleri soran. arkadaşlar için sabit yorumlarda. paylaşıyorum dileyen soranlar oralardan.

Inceleyebilirsiniz göer. of kıp kırmızı. ekran çarpan gelmesi lazım Hadi baba. taşlarla gelsin lan Yok nefesi yetmedi. ihtiyarım son se8 takla Hadi abi boş. geçmeden Seriye bağladı Ama boşa. düşüyoruz ols. o yalan. oldu 2 yakaladık devamı. yok. son satın alm deneyelim. 42 yapıştır gelsin bir Acelemiz. yok yoklamaya devam. bizim için Hadi baba boşa düşmeyelim. mantara bağlanayım. ihtiyar gönlünü zengin olsun Bu. gece ik CTE sal. bakalım Yeşiller Ah. giderdi 10 takımız var. abi çok sarıya. bırakma güzelsin bir çarpan Yakışır. be nefesi yetmedi zeusun Ulan. ihtiyar gene pintilik. peşindesin yüzükler ucunda tertemiz bak. çarpınız geçme. burayı nesen du Yürek İlla koparacağız. bir yerde son be. ah gitti 12 an 40 yılda bir yüksek. çarpan atarsın onu da boşa. koyarsın kopardık elde 4 var Ah. kupaların güzelliği. kaldı abi şöyle.

Yapalım şöyle ben bir. 12. birme isim sal Gelsin bakalım 12.000. betle devam alırsan oyuna ne hala. almazsan çarpan. kovalayacağız Yeter ki yüksek. oran yüksek çarpan. olsun Hadi baba El kol aşağı inmesin. Zeus ekran güzel gelir mi patlamalar. Hadi kumsat. yeşil yemedi. Hadi baba hadi baba at. şunu 228 kat Ah şurada yüksek bir çarpan. indirse var ya bak. yürüyor kesti. Hadi abi Hadi Abi şurada yap bir. güzellik yüzüklere çok dük bak gelir. devam Çok güzelsin lan kopardık onu Bak. 4000 hareket Hadi. birin. şurada verecek mi. 564 ha Ağın. sı anan. D güzel. yalık Hadi bab aynen devam istediğim bu. oyun almana gerek yok abi Şu. çarpanlardan çevirmelerde ceben koyarsak. 336 Hadi tam zamanı tekrar güzel bir top. Vermeyecek vermeyecek ölü taklidi. yapıyor. peki Dur Bakalım burada ne. yapacağız kum saatine çöktün bak kral. hareket yaptın ha kat indir oğlum şu.

Şarpanı Hadi Paşa kaldır zenz kolu. ooh. patates güzel bir hareket kopardık Ama. devamı. gelmedi oyuna girdik abi Peki bir de. böyle deneyelim aldık Zin sesini 12.000. liralık oyundayız yapıştır bakalım Dede. anan inşallah güzel ödeme verirsin. burada çevirmeye devam edeceğim 3. cepte 12 damız var kupalarla Yaptığın. açılışı çok güzel Hadi baba bir çarpan. daha yakışır. yüzükle. yemedi Elde var. 6 doldura doldur. Hadi sakallı İnat etme indir bir tane. daha. gitti 9 karemiz var hadi oğlum boş koyma. şurada kupayla gelir. mi alt hareket kum saati ucunda duruyor. Bak çok güzel lan hadi oğlum yüksek. birar yüksek bir çarpan gözünü seveyim. Yap şunu bir tane daha vermeyecek 500 K. yükseldik el var. 8 Tadımız tuzumuz oldu ama hala. istediğim gibi. olmadı çok güzel Hadi baba indir bir. tane. be nefesi yetmedi 4 kopardık 8 Elde var.

30 kat az olsun bizim olsun Yapacak bir. şey yok sal gelsin biz çevirmeye devam. ederiz gitti. sekizlik bir müdahale benden. pek devam abi bakalım ne yapacaksın. şuraya bakar mısın 700. kat Hadi lan İndir İndir gözünü sim şarp. indir Ahan senin var ya tam öce zamandır. şerefsiz. ya Peki abi. 15.000 50 isteyelim abi. gönder devam çevirmeye. devam hadi oğlum hadi oğlum bak çok. güzel ekran. gene yemedi. Şöyle yüksek bir Orana gülleyi indirmesi. lazım zeusun ki kasamız fişek. Olsun gene oyuna sokacak sen. bilirsin gönder bir daha deneyelim. lan Hadi neyi bekliyorsun bak soktu gene. oyuna anan şurada bir çarpan Alsay. şerefsiz öleceğin zamandı. devam girdik abi 15.000. oyundayız. çarp şöyle doldur. Gelsin bakalım ne öe vereceksin. dayım bütün güzellikler şöyle Bizim için. olsun. Ah yüksek çarpan gitti 4ü kopardık 5 var. ezmeye.

Devam Ulan Zeus bir günde pintilik Yapma. şöyle zorlamadan gelsin. abi 4. ekran şu 9u kullanmamız lazım toplamda. 11 Ah gider miydi ihtiyar Tabii nefesi. yetmedi 3ü kopardık 11 deli toplam. 14 120. kat. 6500 son kare Hadi lan şu 14'ü boşa. düşürmeyelim. yemedi. devam 15.000 arayla çeviriyoruz. abi bakalım Nereye nereye kadar. götüreceksin. dayım Hadi oğlum çarpan kovalayın Bak. oyuna. sokma indir Tam zamanı. şimdi. yemedi iyi 5 geldi yeşil de devam mı çok. güzel bak ekran müsait kupalara kadar. Çekmen lazım Çok güzel 400 kat bir. çarpan daha Hayır senin yapacağın işe. Hadi oğlum son. 25 eze eze s s dedik şeytan dürtü geldik. şöyle yüzümüzü. öne bir alamadık ya bakar mısın güz. maviye çöker misin Hadi baba şimdi. çarpan yemedi ihtiyar gene . Peşinde son 4. hareket hadi oğlum hadi oğlum hadi. oğlum Peki 16 abi sen misin Ben miyim.

Bakalım devam. devam. Dede sen güzel bir oranla çarpan salana. kadar hadi oğlum boşa düşürmeden. devam bak Buradan sağlam şöyle çarpanı. yakalasa bakar mısın abi ekran temizle. direkt 600 kat Vay şerefsizin evladı. Ulan ihtiyar. Ulan ihtiyar tam çarpık yerde belki. buradadır şansımız Hadi yüzükle beraber. kaldır. şu şerefsizin evlad Ah. ver Ah. vermedi Toş. Dede devam anan senin peşini bırakan da. senin gibi olsun. Son 20. Spin 16000 Lal B. oyundayız bakalım D bir ejan katabilecek. mi komple ekranı boşaltıyor çarpan yok. abi ne ekmez. otursa çok güzel Şimdi taş gelirim lan. of 8i kopardık. üşü. ta4 i. şarek doldur kas doldur. süpin. abi abi o ta otı. zaten sağlam tam yerinde. Hadi oğlum bak pşl yapma güzel. gidiyoruz Salma. kendini kum salı 440 bir çarpan iner mi. yemedi yemedi. Dede daha ne vereyim diyor. sonin hadiş hadiş geç.

Oldu peki. abi 20'yi. alacağım Bir de 20 ile deneyeceğim. şansımı gönder Gelsin bakalım bir okl 20. liray. alalım satın alma yapmıyoruz. abi çevirmeyi devam ediyoruz oyuna sokar. sokmaz bilmem Benim derdim çarpan. kovalamak had Aslan. ah gitti. be Dede bir anda uyandı Ama yanlış yere. uyandı vay şerefsiz pinti sen. ya hadi oğlum şurada güzel bir çarp iner. be şöyle kırmızılarla kupalarla kum. saatiyle 20.000 betle oyundayız 400 kat. tertemiz hareket Bak indir şu çarpanı. Vay belaa başıma belasın Dede inat abi. inat Şu güzelliğe yaptın şerefsizliğe. bak. son 14. hareket belki oyuna sakar 3 scı. saldı benim çok da derdim değil oyuna. sokup sokmaması. Ulan namussuz indir lan şu. şarp Peki bir tık. daha. 25 hadi zus. bakalım ne yapacaksın 25. lle indir şunu indir şunu of bin kata. yükseldi bak yüzlüklere D oturduk. şerefsiz çarpan atlıyor ya Anan bin.

Pişman edeceksin. beni güzelsin abi sarı mavi şimdi sarı. çarpan tam zamana sal oğlum şunu sal şu. hası. şerefsizin evladı ya ulan Zeus Ulan. Zeus adamsın dedik ama adam. değilsin devam devam devam. devam bak taşlar kıyısında duruyor Hadi. oğlum şimdi Taş çarpan be of 3000 kat. lazım ağzına senin at Lan şuna. 10 at 20. atşe kaçan yere bak anan. Dede Hayır Şansıma siçeyim. ya 300 yükseldim bir çarpan bile. indirmedi p ihtiyar. ya son. 7 Güzel güzel baba kesme Hadi s bak fişi. çekeceğim burada biraz daha i 625 kat. tertemiz abi çok. güzel Tam İntikamımı alamadım Ama öbür. taraftan çok fena gitti be güzel. yakaladık. Peki abi burada kalalım spiz de bitti. Daha da uzatmanın bir anlamı yok 5735. 2ye katladım mı katladım hiç daha da. çırpmanın direnmenin bir anlamı yok. elimdekiler de olmayalım arkadaşlar beni. izlediğiniz için teşekkür ederim.

All Devices iOS Android Chromecast