ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 ⚡️ BIG BASS BONANZA SPLASH DA BİR OYUN İÇİN 7.000₺ | Slot Canlı Yayın | Kumar Oyunlari


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Hepinize selamlar Arkadaşlar ben Alevi. Bugün sizlerle beraber 3500 Lira küçük. kasa ile bir bass sprey'teyiz şansımız. deneyeceğiz Umarım Karlı keyifli güzel. bir video olur izlerken zev. K alır ile merdiven taktiği ile. startımızı verdik 6v'den 20 turumuzu. saldık her vermediğine bastığımızda kasa. 2 katına ulaşırsa direkt uzayıp. gideceğiz bakalım şansımız bol olsun. size de keyifli seyirler Dostlar. erkenden girmesi çok iyi bir şey değil. bu arada Aynen girmemesi daha iyi oldu. çünkü beti ne kadar yemlersek şu an. düşük beden yüksekten girdiğimizde o. kadar iyi ödeme alacağız o yüzden şu an. değil de. orada Telegram kanalımız vardı Dostlar. Telegram kanalına hepinizi bekleriz bol. bol etkinlik ve çekilişlerimiz oluyor. biliyorsunuz Ayrıyetten yayınlarımız. oluyor yayınlara da haberdar olabilmek. için kanala abone olup bildirim zilini.

Açmayı unutmayın geçen videoda da iki. kişiye Bu arada papara paycell gönderimi. sağladık haberiniz olsun yorumlara. papara paydınız bırakmayı unutmayın. geçen videoda çok güzel yorumlara denk. geldim gerçekten çok sağ olun Dostlar. Siz böyle güzel yorum attıkça ben de. gönderimleri çekilişlere devam edeceğim. geçen yayında da çekiliş yapmıştık. biliyorsunuz yani bol bol çekiliş. yapıyoruz Yeter ki kazanalım kazandıkça. kazandırtıyoruz. Yeter ki biz kazanalım size de. kazandırırız güzel ufak bir ara ödeme. bu beklerden çok beklentim yok açıkçası. ne kadar iyi öder sanki çok iyi ödemez. ama 20 elbetlere çıkarsak İşte o zaman. güzel ödemeler yakalayabiliriz şu an çok. fazla 22 gösteri Bu çok iyi de bir şey. değil 12'den de bir 20 tur saldık tabi. şanslı önemli sizi bir yere kadar. götürür şansımızın Ne haber gitmesi.

Lazım Örneğin şöyle bir iki Yani 20'li. badlerden girersek bir 200'lük satarsa. oyun bize efsane Ötesi olur Bakalım. Bonus'a girecek mi. girmedi sıkıntı yok hala çok fazla. kasamızı eritmedik Dostlar 15'e çıktık. 15'ten 20 turumuzu saldık. Hadi bakalım artık Bonus'un gelmesi. gerekiyor. artık Bonus'un gelmesi gerekiyor. Vallahi pek iyi gitmiyor şu an oyun. biraz kapalı gibi çok iyi ki gösteriyor. ama olursa gerçekten hiç girmedi şu ana. kadar. merdivene devam sallayacağız Belki beni. Tabii düşük kasalarla oynarken dikkat. etmek gerekiyor biliyorsunuz çok hızlı. batabiliyor kasa Tamam ne dedi. 441 lira mı bu kadar balık var daha. fazla ödemesi lazım gibi geldi ya sanki. Hadi artık gir bonsa hadi oğlum benim. Hadi canım benim girdin. daha hiç bonus yüzü göstermedi oyun ama. yani bu kadar da değil bir ay beden bir. girseydin bari.

Tamam buradan mesela yakala 242400'den. Son bir şansım daha var boşa kullanma. bence. Hay Allah ne kadar da kötü bir oyunsun. sprey ya bugün Oo Lafımı geri alıyorum. Sen harika bir oyunsun yapıştır Hasan. Hasan yapıştır Hasan Hadi oğlum benim. Hadi canım benim 2. 3 istediğimiz veda olsun yakaladık. abi bari bir şeyler toplasaydın ya. bir şeyler toplasaydın ya. Yazık sana Hasan. Bakalım ne diyecek çok merak ediyorum. hiçbir şeyle başlayamadık. ne Hasan var ne balık var ne level 2 var. Ne kanınca var. diyor ki Hasanlar gelecek Sen rahat ol. boş yapma izle sadece diyor tamam. Tamam olur olur olur olur. 4 Spin kaldı bir tane daha Aynen. babacığım çarpı 2'ye geçtik bu saatten. sonra kafa rahat çarpı ikide bir on. spinimiz daha var Eyvah çarpı Üçe doğru. gidiyoruz Ben size söyleyeyim düşük. bed'lerden bu tarz oyunlar açık Hasanlar.

Bak Harbi diyorum. oy 4 tane balık bir de. Tamam olur güzel gayet güzel gayet solid. güzel bir ödeme çarpı Üçe doğru da adım. adım ilerliyoruz neredeyse şöyle bir 70. 80x kadar bir ödeme attı bir o spinnimiz. daha var çarpı 2'deyiz 2 tane atarsa. çarpıyor 3'e geçeceğiz neden olmasın. Neden olmasın bu kasa neden 10.000. olmasın olabilir. çok güzel boşaltması da iyi oldu Hiç. önemli değil. Yalnız bir şey söylemiş 8 spinimiz var. ya 8 filmini bir tane alsan gelmezse. gerçekten kafayı yerim çok ağır küfürler. ederim Hani videoda iz falan diye hiçbir. şey demiyorum ama çok ağır küfürler. ederim yani Güzelsin budur mükemmel. ekrana geldin harika paralar da var 1800. lira tek kalemde neredeyse 80 ikisini. tek kalemde attı tek Spin dağıttı harika. bir oyun süsse sana bayılıyorum sprey. şimdi bir iki tane daha ekle çarpı ona.

Gidelim be hadi be. P6 Selim Mesela ne güzel olurdu be. kaldı ama spinlerimiz. bitiyor. Sonuçta bir müdahale mi. Tamam sıkıntı yok şarkı 3 değil bu 10. Filmimiz daha vardı Dostlar Hadi bakalım. geliyor Ben hissediyorum ya gayet iyi şu. an zaten iyi ödeme attı bakmayın bizim. hedefimiz ne zaten merdiven takmıyor. çarpı 2'ye ulaşmak yani. yatırdınız mı miktarını iki katına. ulaşmak ulaştık mı ulaştık Tamam yeter. Yani daha ulaşamadık ama ulaşacağız. muhtemelen dolu dolu bir 500 lira falan. daha öderse minişin kompleks bir. müdahale mi Eyvah Buraya gelen atsa Bir. de üçe çarpacak onu. Hadi ama çok boş geçtin. Hasan uyuma. abi ama gelmen lazım ya o kadar Spin. gerçekten boş mu geçti. sonra yapalım çocuk. şu alttan mı alttan çekseydin ya bir. tane alsan. Tamam olsun güzel ödeme Bu arada gayet. iyi ödeme gene yani betine göre harika.

Bir ödeme attı oyun sadece şöyle bir. sıkıntı var. Oyunda mı atacak. ama bakalım aynı etten tekrar saldım. mektubeki için girmezse bitimizi. arttıracağız devam ki 25'e çıktık 25. tane bir 20 turumuzu saldık şu an çok. hızlıdan bir bonusu yaparsa biter olay. biter olay komple biter yapıştır gelsin. Hadi bebeğim. Hadi be Çok kritik yerde yani gelsen. işimiz kebap olacak Hadi lütfen lütfen. canım beni kırmayacağını biliyorum. Lütfen gelmedi ya tabi yüzüstü dedikten. sonra Bence oyun kapanıyor yani. Şu an bayağı uğraştıracak bizi. ama uğraşacağız Biz de onunla. uğraşacağız sıkıntı yok giriyorsun. çıkıyoruz Hadi giriyorsun 100'lük. soruyorsun bitiyor girmez ki girer mi. lütfen. oğlum gir artık. Az önceki bonus'ta ödediğini yedi oyun. sürekli 2 atıyorsun. lan Hiç de umudum yoktu biliyor musun. Hiç umudum yoktu ama geride İyi güzel.

Bari. Haydi sprey şu Haydi sprey Yakala. hepsini. yok. Bu oyun sıkıntılı bir oyun Dostlar. gerçekten sıkıntılı merdiven taktiği. yapmak için bence bir baskı olanınıza. daha iyi Ben size söyleyeyim. Bu oyun değil de. bana hiç iyi değil Benim şansım bunda. çok fazla tutmuyor sanki. bak taktiğimiz o kadar iyi işte o kadar. iyi gidiyor. bakar mısın. şimdi 4 tipim var 3 tane atması lazım. gerçekten zor gibi. Tamam olur. bitiyor ödeme atmadı belki atar atanlara. böyle de göndermezsin diye düşünüyorum. 40 yılın bonusu başı Bonus'a giriyor. onlar 450 lira gönderiyorduk. zaten 100 200 Spin çeviriyoruz ancak. Bonus'a giriyor Onda da gidiyor 3000. Liralık bette 450 liralık ödeme yapıyor. geldi suyuma şimdi geldik Küfür etme. Evet şu an. hayret bir şey. ne ödedin bin lira öde bari. Hayaller Hayatlar olduk bin lira nasıl. bu etten yakalayalım mı Hadi hadi.

Hasan Sen ne şerefsiz bir adamsın ya. Haydi çevirdin girdik. harikasın be. hızlısından. ölüyor bitiyor. güzel daha fazla Aslan olur yapıştır. Tamam daha fazlası en azından. Hadi ya 100 ikisini ödeyeceğim bebeğim. benim. hedefimizi ulaşacağız kaçacağız bir. müdahale o zaman aynen bu eller. parmaklar fena fena yakalarız. şimdi altı tipim var 3 tane lazım şu an. hatası süper olur. daha da tipim var daha da tipim var olur. bir gün yazmasın Yalnız bir gün yazarsa. sıkıntı güzel. 4 tane lazım Hadi abi Sakın böyle bırak. sakın. Abi sen niye böyle yapıyorsun. özlemeye bak kafayı yiyeceğim ödemeye. Bak şöyle demeye bak kaçtan giriyoruz. kaç lira atıyor oyun. inanılmaz. yapar yani şu an biraz bonuslara girmeyi. sıkılaştırdı sıkılaştırmaya başladı ara. ödeme falan mı atıyor Hayret bir şey. oyun değişti bu bildiğimiz Flash değil.

Bir 20 tur daha bu. oyun. Aynen beti bende Oyun bitti bende abi. oyun bitimi yeniyorsa arttırmaya gerek. yok aynı etten devam ki. ama öde tamam daha fazla Balıkçı olur. güzel Bunu da yakalayacak yakaladı. yakaladı Hadi level 2 olsun be. bunu yakalamayacak. artık. bence kötü renkten değil. oyun ödemek isterse zaten her türlü öder. de. bunları hiç gerek bile yok ama. ya bakar mısın Şuraya atsaydı zaten. bitmişti. kasayı Kaplamış ya Dediğim gibi taktik. kadar şans daha çok önemli Hatta taktik. Tamam merdiven taktiği iyi güzel hoş ama. şansınız olmayınca işe yaramıyor dostlar. Şuraya bak hepsi boş geçiyor full. müdahale yapacağım çünkü çok sinirim. bozuldu şu an. bir gün yazdı mı yazdı Hayırlı işler bol. kazançlar. bari bir tane daha güzel ekran at be. canım benim böyle mi bırakacaksın. full müdahale yapacağım hızlı hızlı.

Geçtim Çünkü ödeyemeyeceğini biliyorum. şu an. Aynen ödemeye bak kafayı yersin artıx. film daha fazla Balıkçı Bayağı da. işimize yaradı Sağ olun. Vallahi beti beğendi bed'ten çok fazla. Bonus'a girdi ama hiç adam akıllı da. ödeme yapmadı Son bir 20 Skin daha az. alacağım derken mektube yaparım Bunu. acaba bakalım bakalım. girecek mi tekrar girmedi bu sefer. yemedi 20 Spin daha bıraktım vermezse. arttıracağım. ama güzel ödemeyle gönderir bizi girmesi. kadar ödemesi de önemli harika olursa. girdik Bonus'a girmedi şu anlık problem. yaşamıyoruz Sorun yaşadığımız yer ödemek. kısmı ona göre senden güzel ödemeler. daha fazla balık güzel. abi hemen bu şu çekiyor ya hemen bu şu. çekiyor ya daha fazla balık gelmiş daha. fazla alsam da gelse tamam. şu ikisi gelmesi çok önemli bence şu. ikisi gelince iyi ödeme atıyorum. şimdi Dostlar Bize lazım olan tek şey.

2500 lira bandında bir ödeme çok da bir. şey istemiyoruz şu an Yani kasımızı. ikiye katlayacağız yeterli olacak derken. Ay harika bir ödeme geldi muazzam bir. ödeme geldi adeta iptal aldı bizi şu an. adeta ipten aldı daha fazla oyunda. zorlamayacağım yani. şöyle bir ufak biraz daha ders Tabii. daha tatlı olabilir. Ama böyle de bırakmam. Hadi ya Hadi ya. bir tane ödüyor Bırakıyor Ya abi. inanılmaz bir çok değişik bir oyun. Vallahi çok çok ilginç çok değişik yani. Vallahi ödemedim bir tane attı bir daha. atmadı ya. güzel attı. güzel. 7.200'e çıktık sanırım 3500 yatırmıştım. iki katına ulaştım ne dedim video. başında iki katına ulaşınca kaçacağız. dedim taktiğimiz başaralı ne kadar kına. böyle getirsek de bonusları. taktiğimiz yine başarılı. gaza da gelmeyelim hedefimize ulaştık. Bence kaçalım Dostlar daha fazla Bu. şerefsiz oyuna zorlamaya gerek yok Ne.

All Devices iOS Android Chromecast